Saat ve Saat Kargo ile İade İşlemleri Hakkında

Saat ve Saat farklı mağazaları ve merkez deposu ile online alışverişlerde de ilk akla gelen saat mağazalarından biri haline gelmiştir. Bireyler farklı dünya markalarının ürünlerini site içerisinde değişik indirim olanakları kapsamından satın alabilmektedir. Özel olanakları sayesinde bazı durumlarda aynı gün kargoya verilen saatler, iade ve değişim konusunda da esnektir.

Kullanıcılar Saat ve Saat kargo ve iade işlemleri için alışverişlerini yaparken olanakları görüntüleyebilmektedir. Çünkü ürünlerin yan taraflarında hızlı teslimat şeklinde bir ibare olması özellikle İstanbul’dan yapılan alışverişlerde aynı gün teslimat olanağı sunmaktadır. Bunun için siparişlerin 14:00’a kadar verilmesi gerekmektedir.

Saat ve Saat İadesinde Aşamalar

Saat ve Saat iptal ve iade konusunda farklı süreleri bulunan firmalardandır. Kullanıcılar ürünün iadesini, alımları ile başlayan 14 gün içinde yapmak zorundadır. Değişimlerde ise bu süre otuz günden oluşmaktadır. Ürün iadelerinde de değişimlerinde de ürünlerin herhangi bir şekilde tahrip edilmemiş olması gerekmektedir. Firma, faturası olmayan ya da kullanılmış olan ürünlerine işlem yapmamaktadır.

Kullanıcılar Saat ve Saat iade işlemleri için öncelikle ürünlerinin tüm aksesuarlarını, garanti belgesini ve kutusunu toplamalıdır. Geldiği gibi toplanan ürünler fatura ile birlikte MNG Kargo’ya teslim edilmelidir. Teslim edilen ürünler karşıdan ödemeli şekilde kargo tarafından Saat ve Saat firmasına ulaştırılmaktadır. Ulaşmadan sonra en kısa süre içinde geri ödemeler gerçekleştirilmektedir.

Yorum yapın