Sarahah Hesap Silme

Sarahah son yıllarda kullanım oranları giderek artan sosyal medya aplikasyonlarından biridir. Temelleri Arabistan’a dayanan uygulama bilinen sosyal medya hesapları üzerine yorum bırakmak konusunda yardımcı olmaktadır. Normal şartlar atında hesaplara bırakılan yorumlar için bireylerin kimlik bilgilerinin ya da hesap isimlerinin görüntülenmesi gerekmektedir. Ancak Sarahah, bireylerin yorumlarını anonim şekilde yayımlamalarını sağlamaktadır.

Kişilerin Sarahah hesabı açmaları, sistemi kullanmaları ya da silmeleri kısa süre içerisinde gerçekleştirebilecekleri bir takım işlemlerden meydana gelmektedir. Böylece Sarahah hesap silme konusunda da hesabın kullanımı konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Hesaplarını artık kullanmak istemeyen kişilerin https://www.sarahah.com/Manage/Delete olarak verilen hesap silme linkindeki talimatlara göre hareket etmeleri mümkündür. Ancak linkin çalışabilmesi için ilgili tarayıcılar üzerinden  Sarahah hesaplarına giriş yapılmış olması gerekmektedir. Aksi halde link, kullanıcıları öncelikle sisteme giriş için kullanılan sayfaya yönlendirmektedir.

Sarahah Üyelik İptali

Sarahah üyelik iptali için sistemin adımlı bir şekilde anlatılması da olanaklar dâhilindedir. Üyeliklerinizi atık kullanmak istemediğinizde önce sisteme giriş yapmanız istenmektedir. Sonrasında ise ayarlar yani settings yazısına tıklamalısınız. Üçüncü adım ise remove account linkine tıkmaktan oluşmaktadır. Bu alandaki remove butonuna basmak hesapların tamamen silinmesini sağlamaktadır. Ancak anlatılan adımların uygulanabilmesi için bireylerin bilgisayar tarayıcıları üzerinden işlem görmeleri gerekmektedir. Sarahah sistem özelliklerinden ötürü mobil ya da mobil uygulama üzerinden hesap silinmesine henüz imkân veren bir aplikasyon değildir.

Yorum yapın