Scorp Hesap Silme

Scorp, özellikle genç kesim tarafından sık bir şekilde kullanılan sosyal medya programlarından biridir. Uygulamaya üye olan bireyler herkesle ya da yakın çevreleri ile 15 saniyeden oluşan videolar paylaşabilmektedir. Genellikle belli bir konu üzerine yorum yapılarak gerçekleştirilen paylaşımlar oldukça eğlenceli zaman geçirilmesini de garantilemektedir.

Kullanıcıların uygulamada çok fazla zaman geçirmeleri ya da artık farklı uygulamaları tercih etmeleri Scorp hesap kapama işlemlerini gündeme getirmektedir. Hesap kapatma işlemlerinde her kesimde anlaşılabilecek adımlar bulunmaktadır. Bireyler işlemlerine sisteme giriş yaparak başlamaktadır. Yapılan girişlerin arkasından ise https://scorpapp.com/contact linkine tıklamalıdır. Bu kısımdan hesabınızı kapatmak istediğinize dair mesaj atmanız gerekmektedir.

Scorp Hesap Silme İşlemleri

Bireyler Scorp hesap silme linkine hesaplarına giriş yapmadan tıklamamalıdır. Üye girişi yapılmadan tıklama yapan kullanıcılar doğrudan siteye giriş ekranına yönlendirileceklerdir. Bireyler giriş bilgilerini hatırlamadıklarında hesaplarını silmek konusunda hareket edememektedir. Bu yüzden kullanıcı bilgilerini hatırlamayan bireyler öncelikle şifremi unuttum bölümünden üyelik bilgilerini yenilemelidir.

Kullanıcılar Scorp hesap silme konusunda bahsedilen ön hazırlığı yapmalarından sonra verilen link aracılığı ile Scorp uygulamasının destek sayfasını açabilmektedir. Açılan sayfa öncelikle bireyler için belli başlı kimlik bilgilerinin verilmesini istemektedir. Kullanıcılar isim, soy isim ya da e – posta bilgileri ile konu başlığını seçerek hesap silme işlemlerine başlayabilmektedir. Konu başlığının “hesabımı kapatmak istiyorum” şeklinde seçilmesi çok önemlidir. Sonrasında gerekli kontrollerin yapımından sonra gönder kısmına tıklayan kullanıcılar Scorp hesaplarını dakikalar içerisinde silebilmektedir.


Yorum yapın