Secretcv Hesabı Nasıl Silinir?

Secretcv, iş arayanlar ve firma sahiplerinin bir araya gelmesini sağlayan internet platformlarından biridir. Site içerisinde yüzlerce cv bulunmaktadır. Bireyler yayınlamış oldukları özgeçmişleri üzerinden site aracılığı ile istedikleri işleri bulabilmektedir. İstenen işin bulunması ya da atık iş aranmaması durumlarında kullanıcılar sitedeki hesaplarının kapatılmasını talep etmektedir. Bu talepler bireysel olarak gerçekleştirilecek birkaç işlem neticesinde netice vermektedir.

Kullanıcıların Secretcv hesap kapatma işlemlerini yerine getirmeden önce değerlendirebilecekleri alternatifleri bilmeleri gerekmektedir. Öncelikle olası iş kayıplarından sonra yeni bir hesap açmak can sıkıcı olabilmektedir. Bu neden yüzünden sitenin altyapısı var olan özgeçmişleri pasif hale getirebilmektedir. Bireyler hesaplarını silmek yerine özgeçmişlerini pasif hale getirdiklerinde firmaların kendilerini görmelerine de mani olacaklardır. Bu sayede istedikleri zamanlarda özgeçmişlerini aktif hale getirerek bir tık ile işlem görmeye devam edebilir hale geleceklerdir.

Secretcv Hesabı Nasıl Silinir?

Site içerisinde var olan imkânlara karşın Secretcv hesap silme işlemleri de kullanılmaktadır. Bu işlemleri kullanmak isteyen bireylerin ilk adımda Secretcv adresinde oturum açmaları gerekmektedir. Aday girişinden açılan oturumlardan sonra profillerdeki ayarlar bölümü açılmalıdır. Ayarlarda sadece özgeçmiş bilgilerinin değişimi sağlanmamaktadır. Bu sayfanın en alt kısmında hesap silme butonu bulunmaktadır. Kullanıcılar butona basıp, siteden neden ayrılmak istediklerini belirterek Secretcv hesaplarını kapatabilmektedir. Bu sayede Secretcv adresinde bireylere ait herhangi bir bilgi ya da iş başvurusu kalmamış olmaktadır.

Yorum yapın