Ses Turizm Bilet İptal İade

Ses Turizm, vizyonunu uygun fiyata kaliteli hizmet vermek olarak belirlemiştir. Oldukça köklü olan firma genel olarak Yozgat hattında çalışmaktadır. Kendini müşteri taleplerine göre geliştiren otobüs firması bu sayede beğenisini de artırmaktadır. Üstelik yasalara uygun şekilde filosunun bakımlarını aksatmayan Ses Turizm bu sayede seyahatlerin güvenli olmasını da sağlamıştır.

Seyahatlerinde Ses Turizmi tercih eden müşteriler bilet işlemleri için firmanın acentelerine gitmek zorunda kalmamaktadır. Bireyler Ses Turizm bilet işlemleri için otobüs firmasının gelişmiş internet sayfasını kullanabilmektedir. tüketici hakları konusunda duyarlı olan firma, bu sayede müşterilerinin online ortamda pek çok bilet işlemini gerçekleştirmesine olanak tanımaktadır.

Ses Turizm Bilet İadesi

Bireyler belli kurallar çerçevesinde Ses Turizm bilet iptal iade işlemlerini gerçekleştirebilmektir. İptal de iadeye ilişkin kurallar Ses Turizm yönetimi tarafından alınmamıştır. Otobüs firması kara yolları taşıma kanununda belirtilen hususlara göre hareket etmektedir. Kanuna göre iptal ya da iade işlemleri yapmak isteyen müşterilerin otobüs saatinden en az 24 saat öncesinde işlemlerini halletmeleri gerekmektedir.

Ses Turizm bilet iptali 24 saatlik süre dâhilinde tam olarak yapılmaktadır. Otobüs hareket saatine 12 saat kala yapılan iptal işlemlerinde ise farklı bir kural bulunmaktadır. Kullanıcılar 12 saat kala gerçekleştirdikleri iptal müracaatlarında tam iade alamamaktadır. Bunun yerine Ses Turizm firması müşterilerine 6 ay geçerli olan açık bilet düzenleyerek biletleri iptal etmektedir.

Ses Turizm bilet işlemleri ve diğer konular için (0850) 532 0 737 numaralı çağrı merkezini arayabilir destek alabilirsiniz.

Yorum yapın