Shutterstock Hesap Üyeliği Silme

Günümüzde video ve müzik konusunda internet ve çeşitli uygulama kullanımları tercih edilmektedir. Sektör içerisinde ismini duyurmuş olan Shutterstock en popüler video ve müzik sağlayıcılarının başında yer almaktadır. iki taraflı bir kullanım alanı olan Shutterstock, global anlamda bireyler ya da profesyonel kullanıma uygun video yayınları yapabilmektedir.

Kullanıcıları Shutterstock hesabı açarak sahip oldukları görselleri profilleri üzerinden satışa sunabilmektedir. bu sayede bireylerin online sistemler aracılığı ile kazanç elde etmeleri de mümkün olmaktadır. Bireyler artık üretim yapmadıklarında ya da eserlerinin satışlarını Shutterstock üzerinden gerçekleştirmek istemediklerinde ise hesaplarını kapatmak istemektedir.

Shutterstock Hesabı Nasıl Silinir?

Shutterstock hesap silme işlemlerinde kullanıcıların hesaplarını silmek yerine tek bir tık ile eserlerinin satışlarını durdurmaları mümkün olmaktadır. Bu sayede kullanıcıların sergiledikleri görseller farklı kişiler tarafından görüntülenemez hale gelmektedir. Bunun için site üyelerinin hesap ayarlarına giriş yapmaları istenmektedir. Ayarlarda bulunan satış bölümü, eserlerin satışlarına son verilmesini sağlamaktadır. İstendiği durumlarda aynı işlemleri izlenerek görseller yeniden satışa sunulabilmektedir.

Kullanıcıların Shutterstock üyelik iptali için sisteme giriş yapmaları şarttır. Çünkü site, bu gibi işlemlerin tamamını hesap ayarları üzerinden yürütmektedir. Bireyler üyelik bilgilerini bilmiyorlarsa öncelikle bu alandaki eksikliklerini gidermelidir. Sonrasında ise hesaplar bölümünden hesap silme alanı seçilmelidir. Yapılan seçimden sonra sisteme yeniden şifrelerini giren kullanıcıların istekleri doğrultusunda Shutterstock adresinde açmış oldukları hesap kapatılmış olmaktadır.

Yorum yapın