Sinemia Premium Üyeliğimi Nasıl İptal Edilir?

Sinemaya gitmek kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen sosyal aktivitelerden biridir. Bu gibi durumlarda her bile üzerine yüksek fiyatlar ödeme seçeneği bulunmaktadır. Ya da kullanıcılar Sinema Premium üyeliği yaptırarak sınırsız şekilde sinema ileti temin edebilmektedir. Sinema Premium, kendini ön ödemeli ödeme sistemleri ile çalışan bir sinema kulübü olarak da tanımlayabilmektedir.

Kullanıcılar üyelikleri neticesinde bir kart elde etmektedir. Üyelikler de kişilerin kartları ellerine geçtiği an başlamaktadır. İnternet sitesinin yanı sıra mobil uygulaması da olan sistem böylece ihtiyaç duyulan her an kullanılabilmektedir. Bireyler özellikle sık kullanmadıkları dönemlerde Sinema Premium üyelik iptali hakkında işlemler yapmak istemektedir.

Sinemia Premium Üyeliğinden Çıkmak

Sinema Premium abonelik iptali için farklı yöntemler bulunmaktadır. Kullanıcılar işlemlerini devamlı olarak sistemin mobil uygulamasından gerçekleştiriyorsa iptallerinde de mobil uygulamayı kullanabilmektedir. Mobil uygulamadaki ayarlar kısmı, bu alanda iptaller için de özel bir alan barındırmaktadır. Ancak bireylerin üyeliklerini iptal ettirmeleri sonrasında yeniden sisteme üye olmaları mümkün değildir. Bunun için iptallerin iyi şekilde düşünülmesi gerekmektedir.

Kullanıcılar Sinemia Premium üyelik sime işlemleri için www.sinemia.com/uyelik adresinden de yardım alabilmektedir. Üye girişi yapılmasının ardından açılan sayfada da mobil uygulamada olduğu gibi bir ayarlar bölümü bulunmaktadır. Ayarlarda ise üyelik işlemleri ve silme kısmı yer almaktadır. Gereken onayları veren kullanıcılar üyeliklerine anında son vererek kulüpten tamamen çıkabilmektedir.

Yorum yapın