Skout Hesabı Nasıl Kapatılır ?

Bu yazımızda kısaca; skout uygulaması nedir, nasıl çalışır ve burada bulunan üyeliklerin/hesapların nasıl kapatılacağı devre dışı bırakılacağı hakkında bilgiler vereceğiz.

Skout; lokasyon yani konum tabanlı çalışan bir sosyal ağ platformudur. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar lokasyonları baz alınarak birbirleri ile iletişime geçebilmektedir. Kullanıcıların yakın çevresindeki uygulamayı kullanan diğer insanlar gösterilerek tanışma, sohbet etme amaçlı geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama android ve IOS işletim sistemlerine sahip cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Skout’da istediğiniz takdirde konum bilginizi diğer kullanıcılar ile paylaşmayabilir hatta komple lokasyon özelliğini kapatabilirsiniz. Uygulama sayesinde diğer kullanıcılara çeşitli mesajlar ve sanal hediye gönderebilirsiniz.

2007 yılında mobil sosyal ağ olarak yayın hayatına başlayan uygulama günümüzde dünya çapında kullanılmakta ve birçok farklı dilde yayın yapmaktadır.

Skout Hesabını Devre Dışı Bırakma ve Kapatma İşlemleri

Skout kullanıcıları bir zaman sonra uygulamadan kendisine gelen mesajlardan rahatsız olabilmekte ve hesabını kapatmak istemektedirler. Sizlerde böyle bir durum ile karşılaştığınız takdirde hesabınızı nasıl devre dışı bırakabileceğinizi şimdi sizlere aktaracağız.

Hesabınızı devre dışı bırakmak için öncelikle mobil uygulama üzerinden bilgilerinizi yazarak hesabınıza giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra ayarlar seçeneğinden sayfanın altında bulunan “Devre dışı bırak” sekmesine tıklayınız ve hesabınızı kapatınız. Hesabınızı devre dışı bıraktığınız zaman bilgileriniz sohbetleriniz, fotoğraflarınız diğer kullanıcıların göremeyeceği şekilde hesabınızdan kaldırılır. Dilediğiniz zaman hesabınıza kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yorum yapın