Skype Aboneliği Nasıl İptal Edilir ?

Bireyler Skype sayesinde internet üzerinden iletişim kurabilmektedir. Telefon ya da görüntülü arama gibi özellikleri bulunan Skype, üyelik sistemi esasına göre çalışmaktadır. 2003 yılından bu yana hizmet veren sistemin tüm ayrıcalıklarından istifade edebilmek için ücretli abonelik sistemine geçil yapılması önerilmektedir.

Aboneliklerin ücretli olması belli nedenler yüzünden Skype hesap silme ya da abonelik iptali gibi farklı konuları gündeme getirmektedir. Uygulanma dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanıldığı için abonelik iptal işlemleri birkaç tık neticesinde yapılabilmektedir. https://login.live.com/login.srf adresinden oturumu açmak iptallerin de değişimlerin de ilk koşuludur.

Skype Aboneliği Değiştirme

Kullanıcılar Skype abonelik iptali için oturum açmalarından sonra ayarlara girmelidir. Yönetim kısmında bulunan aboneliği iptal et butonuna basmak işlemlerin sona ermesini sağlamaktadır. Böylece kullanıcılar bir sonraki ödeme dönemine kadar üyeliklerini kullanıp sonrasında Skype hesaplarına son verebilmektedir. Kullanıcıların iptal onaylarından sonra seçenekler hâklinde verilen iptal nedenlerinden herhangi birini seçmeleri de oldukça önemlidir. Aksi halde aboneliklerin devam etmesi sonucuna ulaşılmaktadır.

Skype aboneliği değiştirme iptallerden sonra kendini göstermektedir. Normal şartlar altında Skype temel sistemleri ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Bireyler ücretler kapsamında kullanım alanlarını genişletmektedir. Ücreti aboneliklerin iptali ise üyelik sisteminin değişim göstermesine neden olmaktadır. Bu sayede bireyler, Skype uygulamalarını sınırlı seçenekler altında ihtiyaç duydukları anlarda rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilmektedir.

Yorum yapın