Smile ADSL Abonelik İptali

Smile ADSL, D smart’ın sunduğu bir internet sağlayıcı modem teknolojisidr. Smile ADSL özelliklerinden faydalanmak için  abonelik yapılması gerekmektedir. Bu yazımızda Smile ADSL abonelik iptali hakkında merak edilen bilgileri sizlere sunacağız.

ADSL Asymmetric Digital Subscriber Line (Asimetrik Sayısal Abone Hattı) kelimelerinin kısaltmasından oluşan bir kelimedir. ADSL teknolojisi, telefon hatları için kullanılmakta olan bakır teller üzerinden yüksek hızlı veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayabilen bir modem teknolojisidir. İnternet hizmetini veren firmalar ve şirketler bu teknolojiden faydalanmaktadır. D Smart’da Smile ADSL ile müşterilerine internet sağlamaktadır. Smile ADSL kullanıcıları bu hizmetten faydalnamak için abonelik yapması gerekmektedir. Ancak kullanıcılar şahsi veya başka nedenlerden dolayı aboneliklerini iptal etme hakkına sahiptir. Bizde sizlere Bu yazımızda Smile ADSL Abonelik İptali başlığı altında bu konu hakkında bilgi vereceğiz.

Smile ADSL Abonelik İptali

Abonelik iptali için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde;

Smile ADSL müşteri hizmetleri numarası olan 0850 266 0 266 çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmede Smile ADSL abonelik iptali talebinizi belirtiniz.

Smile ADSL Müşteri temsilcisi ile görüştükten sonra iptal işleminin onayı için size geri dönmelerini beklemeniz gerektiğini ifade edeceklerdir. Ancak işlemin hızlı sağlam bir şekilde gerçekleşmesi abonenin kimlik fotokopisiyle birlikle Smile Adsl Abonelik iptal dilekçesini bir zarfa koyarak herhangi bir PTT şubesinden APS olarak P.K.138 Şişli/İstanbul adresine göndermesi gerekmektedir. Alıcı kısmına D-Smart Net yazılması gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen adımların sonunda Smile ADSL abonelik iptal işlemi tamamlanmış olacaktır. Ancak bilinmesi gereken önemli detayları müşteri temsilcisi sizlere aktaracaktır. Yasal süreç ve iptal süresi konusu hakkında merak edilen soruları abonelik iptali için aradığınız 0850 266 0 266 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca D-Smart net resmi web sitesinden de bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın