Star Batman Bilet İptal Etme Ve Rezervasyon İptali

Star Batman, merkez şubesi Batman otogarın bulunan, Türkiye’nin onlarca şehrine sefer düzenleyerek ulaşım hizmeti veren bir firmadır. Star Batman bilet satışı resmi web sitesi, şubelerden ve online bileti satışı yapan siteler üzerinden yapılmaktadır. Biz bu yazımızda Star Batman bilet iptal etme ve rezervasyon iptali hakkında bilgi vereceğiz.

Star Batman rezervasyon iptali için bilet iptal etme işlemleri farklı yollarla yapılabilmektedir. Bileti satın alırken nereden aldığınız önemlidir. Sefer saatine 24 saatten az kalmış biletler ile ilgili işlemler için otobüsüne bineceğiniz şubeyi yada çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Şube iletişim bilgilerini resmi web sitesinden alabilirsiniz.

İnternet üzerinden online olarak satın alınmış ve sefer saatine 24 saatten fazla kalmış bileti iptal etme veya rezervasyonu iptal etmek için resmi web sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir. Resmi web sitesinde online hizmetler kısmındaki “rezervasyon iptali” veya “Bilet iptal etme” seçeneklerine giriniz. Karşınıza çıkacak bilgileri girdikten sonra bilet veya rezervasyon iptalini gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıca resmi web sitesinde Rezervasyon iptal etme, Rezervasyonlu bileti satın alma, Bileti açık bilete çevirme, Açık bileti sefere bağlama gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

Bileti iptal etme için iptal kurallarına uygun olması gerekmektedir. Bilet iptal etme ve rezervasyon iptali gerçekleştirmek ve konu hakkında detaylı bilgi almak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Tüm işlemleri gerçekleştirmek ve konu hakkında bilgi almak için kesinlikle müşteri hizmetlerini arayınız. Ayrıca Star Batman resmi web sitesindeki “Bize Yazın” kısmı üzerinden de her türlü istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Star Batman Müşteri Hizmetleri Numarası ; 444 72 72

Star Batman resmi web sitesi ; http://www.starbatman.com/

Yorum yapın