Stumbleupon Üyelik Silme

2007 yılında popülerlik derecesini artıran Stumbleupon en farklı sosyal platformlardan biridir. Kanada’da kurulmuş olan site, bir tarayıcı eklentisi olarak da tanınmaktadır. Kullanıcılar Stumbleupon sayesinde oldukça farklı web sitelerini keşfedebilmektedir. Sisteme kaydolan bireyler ekranlarda kendilerine uygun alan alanlarda değişik içerikler bulabilmektedir.

Kullanıcıların Stumbleupon sayesinde oyun önerileri almaları da mümkündür. Ancak belli bir zaman sonra bireyler aktif olarak Stumbleupon kullanmamaya başlamaktadır. Stumbleupon hesap kapatma oranları da bu nedenden ötürü belli zaman aralıklarında artabilmektedir. Kullanıcıların Stumbleupon adresinde açmış oldukları üyeliklerini sonlandırmaları site içerisinde herhangi bir bilgilerinin kalmamasını sağlamaktadır. Bu da bireylerin ilgi alanlarına yönelik içerik görüntüleme şanslarını ellerinden almaktadır.

Stumbleupon Hesap İptali

Kullanıcılar Stumbleupon hesap silmek istedikleri takdirde oturumlarını sitede yeniden açmalıdır. Hesaplarından Profillerine sonrasında ise Account Info sayfasına gelen bireyler bu alandaki Delete Account içeriğini bulmalıdır. Sonrasında ise hemen yan kısmında yer alan “Click here to initiate account deletion” yazısına tıklanmalıdır. Bu işlem neticesinde site, hesabınızı silmekte kararlı olup olmadığınızı sormaktadır.

Bireyler hesap silme kararlarını kesin olarak vermişse önlerindeki sayfaya kullanıcı isimlerini de şifrelerini yeniden yazmalıdır. Sonrasında delete linkine tıklanması hesapların kapanmasını sağlamaktadır.

Bireyler girişlerinden sonra Stumbleupon hesap kapatma linki olan; https://www.stumbleupon.com/settings/delete-account ‘a tıklayarak da hesap silme işlemlerine doğrudan giriş yapabilmektedir.

Sayfa anlatılan adımların teker teker uygulayarak ile hesabınızı tam olarak kapatabilirsiniz.

Yorum yapın