Süperonline İptal Formu

Türkiye’nin en iyi şirketlerinden biri olan Türkcell’in bir ürünü olan Süperonline, Türk Telekom internet hizmetinden sonra en çok kullanılan internet hizmeti veren markadır. Birçok internet şirketi Türk Telekom’un alt yapısını kullanarak müşterilerine Türkiye geneli hizmet vermektedir ve Türkcell Süperonline da ilk zamanlar Türk Telekom alt yapısı ile müşterilerine hizmet verirken, son yıllarda yatırımlar yaparak birçok şehirde kendi alt yapısını kurdu veya kurmaya devam ediyor.

Özellikle Fiber teknolojisini müşterilerine sunan Süperonline’ın alt yapısının olmadığı yerlerde müşteriler bazı sıkıntılar yaşayabilmekte ve bu sıkıntılardan dolayı da hizmetlerinden feragat etmek istemektedir. Süperonline iptal formu da internet hizmetinin iptali için doldurmanız gereken bir formdur.

Süperonline İptal Dilekçesi

Süperonline iptal formu diye insanlar Google’da arama yapsa da doğrusu bu bir form değil dilekçedir. Süperonline hizmetini iptal ettirmek için öncelikli olarak 0850 222 1 222 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine iptal işlemlerini başlatmalarını söylemelidir. Sonrasında yetkililer size istenilen belgeleri söyleyecektir ve bu aşmada Süperonline iptal dilekçesi doldurmanız gerekecektir.  https://s2.superonline.net/DeviceDocumentLibrary/bireysel/Abonelik_iptal_formu.pdf bu adreste yer alan iptal dilekçesini esas alarak iptal dilekçenizi oluşturabilirsiniz.

Eğer şahıs şirketi adına iptal işlemi gerçekleşecek ise müşteri fotokopisi de iptal dilekçesi ile birlikte faks olarak yollanır. Kurumsal şirketlerde ise yetkilinin kaşeli imzası ile birlikte imza sirküsü de ekstradan istenilecektir. 0850 502 61 49 faksı göndereceğiniz numaradır.

Yorum yapın