SurveyMonkey Hesabını Silme

Üniversite tezleri, akademik çalışmalar veya saha araştırmaları için anketler son derece önemlidir. Gerçekçilik payının doğru bir biçimde paylaştırılarak insanlara sunulması fazlasıyla kritiktir. Bu doğrultuda çeşitli programlar ile anketler hazırlayarak insanların talep ve istekleri ölçülebilir. Bu bağlamda SurveyMoney üyelik işlemlerini tamamlayarak bu talepleri çevrim içi bir biçimde ölçmek mümkün kılınmıştır. Son derece popüler olan bu yenilik sayesinde çeşitli alanlarda anket ve saha araştırmaları yapabilmek fazlasıyla kolay bir hale gelmiştir.

Her amaç için farklı olanaklar ve yöntemler taşıyan anket seçenekleri ile birlikte hayal edilen sonuçlara ulaşabilmek fazlasıyla kolaylaştı. SurverMonkey üyelik talebi verilmesinin ardından site bünyesinde çalışmalar yapılabilmektedir. Üyeliklerden memnun kalmayanlar ise yine aynı kolaylık içerisinde iptal talebi verebiliyorlar.

SurveyMonkey Üyelik İptali

SurveyMonkey hesap silme talebi bireysel olarak çalışmalar yapanlar için çok kolaydır. Herhangi bir ekibe veya topluluğa katılmış olmama suretiyle bu talebi vermek hesap silmek adına tek şarttır. www.surveymonkey.com uzantısına bilgisayarlar üzerinden hesap bilgileri doğru bir biçimde girilerek erişim sağlanmalıdır. Mobil uygulamalar ve siteler üzerinden iptal ve silme talebi vermek mümkün değildir.

Bu nedenle sadece bilgisayar üzerinden yapılabilir. SurveyMonkey üyelik silme işlemi için Hesabım bölümüne gelinmelidir. Hesabım bölümünde alt kısımda hesabımı sil kısmı göze çarpacaktır. Bu butona tıklayan aktif üyeler, adımları dikkatlice takip etmelerinin ardından site ile olan bağlarını tamamen kopartabilir ve hesabını silebilir.

“SurveyMonkey Hesabını Silme” üzerine bir yorum

Yorum yapın