Swarm Hesabını Silme ve Üyelik İptal Etme

Swarm, 5 Mayıs 2014’de iOS ile Android mobil işletim sistemlerine uyumlu olarak tasarlanmış, kullanıcıların nerede olduklarını paylaşması için yapılmış bir uygulamadır. Popüler bir uygulama olan Swarm ile kullanıcılar ücretsiz bir şekilde yer bildiriminde bulunabilmektedirler. Swarm, Foursquare yer bildirimi uygulamasından ayrılarak Swarm olarak kullanıcılara sunuldu. Swarm nedir, ne işe yarar, kayıt olma, swarm hesap silme, üyelik iptal etme, hesap silme linki gibi soruların yanıtı kullanıcılar tarafından merak edilmektedir.

Swarm Nedir? Ne İşe Yarar?

Swarm uygulaması ile yer bildirimi yaparak, yakınınızdaki arkadaşlarınızın size ulaşmasını sağlayabilir, arkadaşlarınızın nerede olduklarını öğrenebilir ya da bulunduğunuz bölgeye hangi arkadaşlarınız yakın olduğunu Swarm aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Üstelik arkadaşınız konum mesafesi hakkında bilgi vermektedir. Swarm öncesi Foursquare uygulaması ile konum bildirimi, mekan tavsiyeleri yapılabilmekteydi. Ancak daha sonra Foursquare, check -in işini Swarm’a devrederek ve Foursquare uygulamasını da mekan tavsiyesi aracı olarak kullanıcıların beğenisine sundu.

Swarm’a Nasıl Kayıt Olunur?

Swarm uygulamasına kayıt olabilmek için mail adresinin bulunması yeterlidir. Ayrıca Facebook adresi üzerinden de kayıt yaptırılabilmektedir. Swarm hesap silme üyelik silme, hesabı silme linki gibi soruların yanıtı da merak edilen diğer sorular arasındadır. Swarm kayıt olmak için giriş / kayıt sayfasına gitmeniz gerekmektedir.

Swarm Hesabını Silme ve Üyelik İptal Etme

Swarm hesap silme kolaylıkla yapılan bir işlemdir. Bir çok swarm kullanıcısı internet üzerinde swarm hesap silme linki yazarak arama yapmaktadır. Bizde sizlere swarm hesap silme işlemini hem anlatacağız hemde hesap silme için link vereceğiz.

Swarm hesap silme işlemi Swarm resmi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Tablet, cep telefonu gibi ileri teknolojiye sahip mobil cihazlar üzerinden swarm hesabına giriş yaparak hesap silme işleme yapılamamaktadır. Swarm hesap silme işleminin gerçekleşmesi için FourSquare hesabının silinmesi gerekmektedir.

Hesap silme işlemi için öncelikle Foursquare’e giriş yapılmalıdır. Daha sonra aşağıdaki linki tıklarsanız hesabınız silinecektir.

Foursquare’e giriş yaptıktan sonra Swarm hesap silme linkini aracılığı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz linki tıklamanız durumunda Swarm hesap silme sayfasını açılacaktır. Daha sonra açılan sayfadan Delete Account linkini tıklarsanız Swarm / FourSqurare hesabınız silinecektir. Böylece swarm hesabınızda silinmiş olacaktır.

Yorum yapın