Swarm Hesap Silme

Kullanıcılar Swarm uygulaması sayesinde bulundukları ortamları arkadaşları ve diğer insanlarla paylaşabilmektedir. Üstelik aynı mekânlarda ya da farklı mekânlarda belli sayıda paylaşım yapan üyeler arasında bir rekabet ortamı da doğmaktadır. Bu sayede paylaşım sayılarını artıran kullanıcılar Swarm hesaplarındaki popülerliklerini de artırabilmektedir.

Swarm uygulaması 2014 yılından bu yana hem IOS hem de Android cihazlar üzerinden rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Ancak bireyler kişisel sebeplerinden ötürü Swarm hesap kapatmak isteyebilmektedir. Site kullanıcılarına hesap kapatma konusunda dondurma seçeneği sunmamaktadır. Bu nedenden dolayı bireyler kararlı olduklarında Swarm hesaplarını geri dönülmez olarak kapatma şansına sahip olmaktadır.

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Swarm hesabı silmek için bireylerin https://tr.foursquare.com adresine giriş yapmaları istenmektedir. Hesapların birbirlerine bağlantılı olması işlemlerin Foursquare üzerinden yürütülmesini sağlamaktadır. Kullanıcıların sisteme üye girişi yapmalarının ardından ayarlar bölümünü açmaları gerekmektedir. Bu işlem için ise menü sağında bulunan kullanıcı isimlerinin üzerine tıklanması yeterli olmaktadır. Ayarlar bölümünün açılmasından sonra sağ kısmındaki gizlilik ayarları üzerine basılmalıdır.

Açılan sayfada “delete your account” linkine tıklayarak swarm hesabınızı kolayca silebilirsiniz.

Samimi bir platform olması ile bilinen Swarm üyelik silme konusunda da farkını göstermektedir. Kullanıcıların üyeliklerini silmek için; “Gittiğini görürsek çok üzülürüz, ama kolayca hesabını da silebilirsin.” açıklamasına tıklamaları gerekmektedir. Yeni sayfada hesap silme nedeninin belirtilip “Delete Account” butonuna basılması geriye bir adım kalmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar son olarak şifrelerini girip Confirm ‘e basarak hesaplarını silebilmektedir.

Yorum yapın