Tango Hesap Silme

Günümüzde pek çok platform sosyal ağlara bağlı şekilde iletişim imkânı sunmaktadır. Tango, kullanıcıları için bağımsız olarak görüntülü ve sesli iletişim olanağı tanımaktadır. 2009 yılında sistemini güncelleyen Tango bu sayede daha çok kullanıcıya erişim sağlamayı başarmıştır. Üstelik kullanıcılar Tango sayesinde birbirlerine SMS göndermek gibi avantajlara da sahip olabilmektedir.

Tango sistemi özellikle İngilizce bilmeyen kullanıcıların hesap silme işlemlerini zora sokabilmektedir. Ancak bahsedilecek olan adımları sıra ile atan bireyler anıda Tango hesap silme işlemlerini tamamlayabilmektedir. Sitenin içerisinde herhangi bir bölümün bulunmaması hesapların ancak bir talep formu doldurulması neticesinde silinmesini sağlamaktadır.

Tango Hesap Silme Adımları

Kullanıcılar Tango hesaplarını silmek konusunda kendilerinden eminlerde Tango hesap silme linkine tıklamalıdır. https://support.tango.me/hc/en-us/articles/231473828 şeklinde olan linkte bir adet talep formu yer almaktadır.

Bireyler form üzerinde * ile vurgulanmış olan boşlukların tamamını doldurmak zorundadır. Aksi halde hesap silme işlemleri gerçekleşmemektedir.

Tango hesap silme formunda ilk başlık telefon numarası ikincisi ise isim ve soy isimden oluşmaktadır. Kullanıcılar sonrasında yine * ile belirtilen ülkelerini seçmelidir. Cinsiyet ve Tango adresinin neden kapatılacağını belirtmek de doldurulması zorunlu alanlar arasındadır. Bu alanların doğru şekilde doldurulmasının ardından formun en alt kısmındaki “Gönder” butonuna basılması lazımdır. Kullanıcılar eğer ki formu istenilen şekilde doldurmuşlarsa Tango adresine sahip oldukları kişisel hesapları yapılan incelemelerin ardından sistemden silinmektedir.

Yorum yapın