THY Bilet İptal

Hava yolu firmaları arasında dünya çapında üne sahip olan Türk Hava Yolları çalışmalarını sürdürmektedir. Dünyada ve Türkiye’de birçok farklı bölgeye sık sık yapılan uçuşlar tercih sıklığını etkilemektedir. En çok tercih edilen ve en güvenilir hava yolu firmaları arasındadırlar. Bu güven sayesinde müşteri potansiyelleri günden güne artış göstermiştir. Günümüzde de dünyanın en büyük firmaları arasına adını yazdırmışlardır.

Aynı zamanda birçok farklı organizasyona da ana sponsorluk yaparak büyüme hızlarını arttırdılar. Bu nedenle müşterileri büyük bir firmanın bünyesinde mağduriyeti minimum seviyelere indirmektedir. Alınan biletlerin çeşitli nedenler bağlamında iptali söz konusu olduğunda da büyük kolaylıklar sağlanır. THY bilet iptal etmek için resmi siteden işlemler rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu sayede firmaya olan güven ve memnuniyet hep artış gösterir.

Bu nedenle müşterileri büyük bir firmanın bünyesinde mağduriyeti minimum seviyelere indirmektedir. Alınan biletlerin çeşitli nedenler bağlamında iptali söz konusu olduğunda da büyük kolaylıklar sağlanır. THY bilet iptal etmek için resmi siteden işlemler rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu sayede firmaya olan güven ve memnuniyet hep artış gösterir.

THY Bilet İadesi

THY Bilet iade işlemleri için https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ resmi sitesinden PNR kodu ve soy ismi girmek zorunludur. Bu bilgilerin verilmesinin ardından devam diyerek THY bilet iptali kategorisine erişim sağlanabilir. Ücret iadesi işlem onaylandıktan sonra yapılmaktadır. Fakat uçuşun kriterleri göz önüne alındığı zaman verilecek ücret saate göre değişim gösterebilir.

Bu ayrıntıyı göze alarak işlemlerin yapılması elzemdir. Bu bağlamda ücret iadesini kabul eden müşteriler erteleme veya iptal işlemi yapabilirler. Erteleme yaparken ek ücret de ödenebilir. Tüm unsurlar THY bilet ertelemesi yaparken yeni uçuşun saat ve şartlarına bağlıdır.

Tüm işlemleriniz ile ilgili THY çağrı merkezine ait 444 0 849 / 0850 333 0 849 numaralarını arayarak bilgi ve destek talep edebilirsiniz.

“THY Bilet İptal” üzerine bir yorum

Yorum yapın