Tictoc Üyeliği Nasıl Kapatılır?

Tictoc, son zamanın yaşlı genç fark etmeksizin en popüler uygulamalarından biri haline gelmiştir. Kullanıcılar Tictoc sayesinde kurmuş oldukları arkadaşlıklar üzerinden iletişime geçebilmektedir. Bunun yanı sıra uygulama kapsamında çeşitli videolar oluşturmak da mümkündür. Videolarda tekli çekimler de farklı kişilerle ortak çekimler de yapılabilmektedir.

Tictoc uygulamasının kullanımı hem IOS hem de Android cihazlar üzerinden sağlanmaktadır. Kullanıcılar aynı sonuçlara ulaşsalar da iki sistem arasında ufak tefek kullanım farklılıkları görülmektedir. Tictoc hesap silme işlemleri de ortaya çıkan farklardan biri olarak kendini göstermektedir. Kullanıcılar akıllı cihazlarına göre Tictoc hesaplarını anında silebilmektedir.

Tictoc Üyeliği Nasıl Silinir?

Android cihaz sahibi olan kullanıcıların Tictoc silmek için öncelikle uygulamayı açmaları gerekmektedir.

  • Uygulama ekranının üst kısmında üç noktaya benzeyen bir simge bulunmaktadır. Kullanıcılar burayı seçerek ekranlarına uygulama ayarlarını getirmelidir.
  • Sonrasında ise ayarlardan hesap bölümüne giriş yapılmalıdır.
  • Hesap kısmının en alt bölümünde yer alan “hesabı sil” butonu Android kullanıcıların sahip oldukları Tictoc hesaplarını silmelerini sağlamaktadır.

IOS kullanıcıları da Tictoc hesap kapatma işlemlerinde benzer adımlar atmaktadır. Bireyler öncelikle sahip oldukları Tictoc uygulamasına giriş yapmalıdır. Sonrasında ise sol üst tarafta bulunan amblem aracılığı ile uygulamanın ayarlar bölümü açılmalıdır. Kullanıcılar açmış oldukları ayarlar bölümünden hesaplar kısmını seçmelidir. Böylece hesap ayarlarından hesabı sil butonuna basılması mümkün olmaktadır. Sonrasında Tictoc hesabımı sil linkine basılması hesabın silinmesini sağlamaktadır.

Yorum yapın