Tofisa Sipariş İptali

Satışlarında yakaladığı başarı kadar müşteri ilişkilerinde de istenileni yakalayan Tofisa sipariş iptali nasıl yapılır sorusu müşterileri tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Müşterilerine sipariş iptal, iade ve değişimlerde oldukça basit ve hızlı çözümler sunan Tofisa, online alışverişleriniz için bu hizmetten nasıl yararlanacağını bilmeyen müşterileri için bu yazımızda sipariş iptalleri nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde açıklamaya çalıştık.

Tofisa Online Siparişlerin İptali Nedir?

Birbirinden kaliteli, farklı, modayı ayağınıza kadar getiren Tofisa, giyim ürünleri konusunda en fazla müşteriye sahip online alışveriş sitelerinden biridir. Her tarzda uyan kombin parçalarıyla giyim ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Tofisa sadece ürünlerinin kalitesi ve uygun fiyatları ile değil aynı zamanda satış sonrası hizmetlerindeki hızlılığı ile de müşterilerini memnun etmektedir. Satılan ürünlerin değişim, iade ve sipariş iptali konusunda asla zorluk çıkarmamaktadır. Müşterilerinin taleplerini en kısa sürede yerine getiren Tofisa, aldığınız her ürünü iade, değişim ya da iptal etmek istediğinizde size kolaylıkla yardımcı olmaktadır.

Tofisa Sipariş İptali

Tofisa Sipariş iptali ve Ürün İadesi

Tofisa sipariş iptali nasıl yapılır ve Tofisa sipariş iade koşulları gibi sorularınız varsa bu yazımız tam size göredir. Tofisa’dan satın aldığını ürünleri tekrar iade olarak göndermek isterseniz Tofisa, size birkaç şart sunmaktadır. Eğer satın aldığınız ürünleri iade için uygun koşullara sahipse bu durumda göndermiş olduğunuz iade hemen kabul ediliyor ve ücretinizde belirttiğiniz banka adresinize kısa sürede geri yatmaktadır. Tofisa siparişlerinizi iptalleri ya da sipariş iadeleri ise şöyledir;

  • İade için müşterilerine sunulan süre 15 gündür.
  • İade için gönderilecek ürünün giyilmiş/kullanılmış olmaması gerekir.
  • iade için gönderilen ürünün ambalajlarının zarar görmemiş olması gerekir.
  • İade için gönderilen ürünün firmanın çalışmış olduğu kargo firmalarıyla gönderilmiş olması gerekir.
  • İade için oluşturulan kodun ve iade gönderen bilgisinin hatasız, eksiksiz girilmesi zorunludur.

 Tofisa Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Tofisa sipariş iptali nasıl yapabilirim sorunuzun yanıtı ise çok kolaydır. Tofisa uygulaması üzerinden şu aşamaları takip ederek siparişlerin iptallerini kolayca yapabilirsiniz.

  • Tofisa uygulamasına sizden istenen giriş bilgilerini kullanarak giriş yapınız.
  • Uygulamalar içerisinde yer alan “hesabım” sayfasına giriş yapınız.
  • Bu aşamada siteden iadesini edeceğiniz ürünlerin detaylarına giriş yapınız.
  • Sayfada bulunan ürün iadesi butonuna tıklayın ve iade için geçerli bir neden belirtin.
  • İşleminizi onayladıktan sonra ürün sipariş işlemi iptal olacaktır.

Tofis sipariş iptali konusunda iptali istenen ürün için kısa bir değerlendirme süreci olur eğer iptal şartlarına uygunsa sipariş iptali onaylanır. Eğer ödeme yaptıysanız anlaşmalı olduğunuz bankaya en kısa süre içerisinde ödeme yeniden yatırılır. Sipariş iptalinizin olup olmadığını sistem üzerinde giriş yaparak siparişlerim alanında kontrol edebilirsiniz. Tofisa ise sipariş iade, değişim ya da iptali yapmak bu kadar kolay ve hızlı gerçekleşmektedir. Satın alınan her ürün için iade, değişim ya da iptal yapabilip yapamayacağınızı sistem üzerinde ayrıntılı olarak da görebilirsiniz.  Merak ettiğiniz diğer konularda ayrıntılı bilgi için iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

 

“Tofisa Sipariş İptali” üzerine bir yorum

Yorum yapın