TouchRetouch Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Akıllı cep telefonlarında kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik pek çok farklı uygulama bulunmaktadır. Uygulamaların bir kısmı belli ücretlere tabidir. Ücretsiz uygulamalar da bulunmasına karşın bireyler cüzi miktarlar ödemeleri halinde maksimum kaliteye erişim sağlayabilmektedir. TouchRetouch abonelik işlemleri neticesinde kullanılabilen fotoğrafçılık uygulamalarından biridir. Ödemeler neticesinde özellikle fotoğraflardaki istenmeyen ögeler profesyonel bir biçimde yok edilebilmektedir.

Fakat bazen uygulamadan sıkılma bazen de daha iyi uygulamalar keşfetmeye bağlı olarak kullanıcıların TouchRetouch abonelik iptali konusunda bilgi edinmeleri gerekebilmektedir. Uygulananın aboneliğini iptal etmek oldukça kolay olduğu için bu işlemlerde sıkıntısız şekilde halledilebilmektedir.

TouchRetouch Uygulama Kaldırma

Kolay kullanım ve ara yüz özellikleri neticesinde birkaç dokunuşla profesyonel sonuçlar alınmasını sağlayan TouchRetouch aboneliğinin iptali için ayarlar bölümüne gidilmelidir. Bu alanda Apple cihaz sahiplerinin abonesi oldukları uygulamalar iTunes Apple Store bölümünde yer almaktadır. Bölüme erişim sağlanabilmesi içim şifre bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Açılan sayfadaki abonelikler bölümü içinde aylık olarak ücret ödemesi yapılan uygulamalar sıralı şekilde yer almaktadır. TouchRetouch aboneliklerine son vermek isteyen kullanıcılar menüden TouchRetouch üzerine dokunmalıdır.

Yeni açılan bölümde uygulamanın özelliklerinden kullanım sıklığına kadar değişim gösteren ekstra bilgilendirmeler olacaktır. Kullanıcılar kararlarından emin olduklarında sayfanın alt kısmındaki aboneliği iptal etmeye yönelik yazıya dokunmalıdır. Dokunmanın ardından gelen onay butonuna da basılması ile birlikte TouchRetouch uygulamasına olan abonelik resmi olarak sona ermiş sayılmaktadır.

Yorum yapın