Travian Hesabı Nasıl Silinir ?

Travian, online oyun sisteminin en sevilen oyunlarından biridir. Oyun içerisinde 2003 yılından beridir sayısız güncelleme yapılmıştır. Bu sayede bireylerin oyuna olan ilgileri daima canlı tutulmaktadır. Kullanıcılar oyunu online şekilde oynayabildikleri için internet erişimi üzerinden istedikleri şekilde stratejilerini belirleyebilmektedir.

Strateji ve savaş oyunu kategorisinde yer alan Travian ‘da her kullanıcı istedikleri seviye erişimini sağlayamamaktadır. Bu nedenden ötürü bireylerde oyuna baştan başlamak ya da Travian silmek gibi istekler doğabilmektedir. Pek çok kullanıcının hesaplarını kapatarak farklı adresleri üzerinden oyuna sıfırdan ve daha bilinçli olarak başladıkları bilinmektedir. Sitede hesap silme işlemlerinin kolay olması bireyleri bu alanda teşvik de etmektedir.

Travian Hesabı Nasıl Kapatılır?

Kullanıcıların Travian hesabı silmek konusunda ilerleme kaydedebilmeleri için işlemlerine üye girişleri işle başlamaları gerekmektedir. https://onlinegame.travian.com.tr/ny19/ adresi üzerinden anında giriş yapılan oyun kullanıcılarının profil sayfalarını açmaktadır. Bireyler hesap silme işlemleri için açılan profilleri üzerinden ilerleme kaydetmelidir. Bu nedenden ötürü öncelikle hesap butonuna tıklanarak içeriklerin açılması lazımdır.

Kullanıcılar Travian üyelik iptali için hesap kısmında bulunan “Hesabı Sil” bölümüne bakmalıdır. Site, üyelerine hesap silme konusunda 71 saat yani üç gün hak tanımaktadır. Kullanıcılar bu süreç içerisinde X ‘e tıklayarak işlemleri tamamen iptal edebilmektedir. Bunun haricinde yollarına devam etmek isteyen bireyler şifrelerini girerek Travian adresindeki hesap silme işlemleri için gerekli olan geri sayımı başlatabilmektedir.

Yorum yapın