Trivago Rezervasyon İptal ve İade İşlemleri

Trivago, son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından biridir. Trivago otel rezervasyonlarınızı nasıl iptal ve iade edebileceğinizi bu yazımızda anlatacağız. Trivago sayesinde herhangi bir ülkede ya da şehirde ideal otellerin bulunması birkaç tık kapsamında halledilebilmektedir. Uygulama şeklinde de bilgisayar üzerinden de kullanılabilen bir sistem bulunduran Trivago, otel özelliklerine göre doğrudan otelin hizmet sayfasına yönlendirme sağlamaktadır. Bu neden yüzünden aracı olmak özelliği taşıyan Trivago rezervasyon iptal ve iade işlemlerinde tam olarak yetki sahibi değildir.

Trivago ile bulunan otellere yapılan rezervasyonların iptal ve iadeleri o otellerin sistemleri üzerinden yapılmaktadır. Buna karşın Trivago rezervasyon değişimi konusunda farklı yardımlar bulunmaktadır. Firma, rezervasyon işlemleri üzerinde yapılacak olan değişimlerin en iyi yönteminin direkt olarak rezervasyon sitesi ile iletişime geçmek olduğunu belirtmektedir. Ancak özellikle önceki zamanlarda yapılan rezervasyonlarda Trivago ismi hatırlanırken firma ismi hatırlamalarında sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Trivago tarafından gönderilen mailleri kontrol ederek işlem görülmesi mümkündür.

Trivago Otel Rezervasyonlarında İade

Trivago otel rezervasyon iptalinin farklı nedenleri de olabilmektedir. Yanlış tarihlerde, yanlış konumda ya da otelde yapılan rezervasyonların iptalinde firma bizzat yardımcı olmaktadır. Bunun için yapılması gereken tek şey https://support.trivago.com/hc/tr/requests/new?ticket_form_id=360000619653 bağlantısı üzerinden bir talep oluşturmaktan ibarettir.

Verilen linkte rezervasyon iptal ya da değişimi ile alakalı olarak belli bilgiler talep edilmektedir. Bilgilerin tümünün doldurulmasından sonra yapılan incelemeler kapsamında rezervasyonların iptal ve iadesi gerçekleşebilmektedir.

Yorum yapın