TTNET Üyelik İptali ve Kapatma İşleminin Yapımı

TTNET Anonim Şirketi, Türkiye üzerinde internet sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. iletişim ve teknoloji şirketi olarak 26 Nisan 2006 tarihinde kurulan TTNET, Türk Telekom Grubu’nun bir üyesi olarak kurulmuştur. Firma 14 Mayıs 2006 tarihinde İnternet Servis Sağlayıcı Lisansını alarak faaliyet göstermeye de başlamıştır. Firma bu süre içerisinde pek çok kullanıcıya internet hizmetini vermiştir. Bu hizmetlerden aynı zamanda diğer firmalar da yararlanmaktadır. Pek çok internet sağlayıcısı firması TTNET sisteminin altyapısını kullanmaktadır.

İnternet sağlayıcılarını değiştirmek isteyen kullanıcılar TTNET üyelik kapatma işlemini de gerçekleştirmek istemektedir. Kullanıcılar kimi zaman bir şehirden ayrılırken de bu işlemi gerçekleştirebilmektedir. TTNET üyeliklerini fesih etmek isteyen kullanıcılar firmanın sunduğu yönergeleri gerçekleştirerek işlemlerini sağlayabilmektedir.

TTNET Üyelik Kapatma Nasıl Olur?

Kullanıcılar bazen memnun olmadıkları bir durumdan kurtulmak için silme, iptal işlemlerini uygulayabilmektedir. TTNET müşterileri de birçok durumun sonucunda üyeliklerini silme ve iptal ettirme işlemlerine başvurabilmektedir.

Müşterilerin abonelik fesih işlemlerini gerçekleştirmesi için belli yöntemleri kullanması gerekmektedir. TTNET üyelik silme işlemini yapmak isteyen müşteriler bu işlemleri Türk Telekom Ofis/Grup mağazalarına şahsen başvuru yaparak ya da faks çekere yapabilmektedir.

Faks ile iptal işlemi yapmak isteyen kullanıcıların abonelik bilgilerinin bulunduğu imzalı bir dilekçe göndermesi veya kimlik belgesinin bir kopyasını kullanıcılara göndermesi gerekmektedir. Kullanıcılar 0 312 306 07 16 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da TTNET üyelik iptal işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Yorum yapın