Türk Telekom E-dergi Abonelik / Üyelik İptal Etme

E-dergi birçok yerli, yabancı dergi ve gazetelerin yer aldığı tüm Türk Telekom operatörü müşterilerine yönelik bir dijital okuma platformudur. E-dergi uygulaması içerisinde moda ekonomi, teknoloji, magazin gibi birçok kategorinin yer aldığı yüzlerce dergi ve günlük olarak yenilenen gazeteleri telefon veya tablet üzerinden okuyabilirsiniz. E-dergi abonelik ile kullanılmaktadır. E-dergi uygulaması iOS ve Android işletim sistem bulunan telefonlardan ve tabletlerden erişelebilmektedir. E-dergi abonelik / üyelik belli bir ücret karşılığı veya ücretsiz olarak yapılabilmektedir. E-dergi abonelik / üyelik iptal etme hakkında bilgi yazı içerisinde yer almaktadır.

E-dergi uygulamasının aboneliği için App Store ya da Google Play Store üzerinden indirilmesi gerekmektedir. Abonelik için uygulamasının içerisine cep telefonu numarası (90-5XX-XXX-XX-XX) ve telefona gönderilecek şifre ile yapabilirsiniz.

E-DERGİ ABONELİK / ÜYELİK İPTAL ETME

E-dergi aboneliğini iptal etme için App Store veya Google Play üzerinden hesap ayarları kısmına girerek iptal edilebilmektedir. Hesap ayarları kısmındaki aboneliklerim kısmından “Türk Telekom E-dergi” aboneliğini tıklayarak iptal etme talebinde bulunabilinmektedir. İptal edilmesi durumunda ilgili abonelik dönemi sonuna kadar e-dergi uygulaması kullanılmaya devam edebilir. Ayrıca abonelik iptali ile İlgili abonelik dönemin sonunda daha önce uygulamadan indirmiş olan içeriklere erişimde engellenecektir.

Türk Telekom Abonelik / üyelik iptal etme işleminde kullanım sözü bulunmadığı için herhangi bir cayma bedeli yansımayacaktır. Aylık olarak alınan ücret iptal edilmesi durumunda geri iade edilmemektedir. E-dergi iptali ile o ay içerisinde var olan E-dergi kullanım hakkı devam edecektir. Abonelik hakkında detaylı bilgi için 444 1 444 numarasını arayabilirsiniz.

Yorum yapın