Türk Telekom Ekstra 5 GB İptal Etme

Türk telekom 178 yıllık geçmişi bulunan, Türkiye’nin 3 büyük telekomünikasyon operatörlerinden bir tanesi olarak milyonlarca aboneye hizmet vermektedir. Türk telekom abonelerine özel paketlerle, kampanyalarla ve tarifelerle müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır. Türk telekom ekstra 5 GB paketi ise bu kapsamda çıkarılan bir internet paketidir. Türk telekom Ekstra Ek 5 GB Taahhütlü Ek İnternet Paketi olarak sunulmaktadır. Türk telekom (TT) Ekstra 5 GB iptal etme işlemi esnasında taahhüt koşulları ihlal edileceğin bir cayma bedeli yansımaktadır. 

Türk telekom abonelerine özel yapmış oldığı ekstra 5 GB paketinden faydalanmak isteyen kişiler EKSTRA 5GB yazıp 5555’e SMS göndererek paketi aktif edebilmektedirler. 5GB mobil internet 12 ay pakette kalma sözüne 35 TL yerine ayda sadece 15TL! Üstelik ek 15 GB cepten internet de hediye edilmektedir. Bu internet paketinden yalnızca faturalı türk telekom aboneleri faydalanmaktadır. Taahhütlü ek paketler olarak sunulan ekstra 5GB paketi 12 kullanım söze veren aboneler yalnızca bu kampanyadan faydalanacaktır. Türk telekom ekstra 5 GB iptali durumunda cayma bedeli fatura edilmektedir. 

Türk Telekom Ekstra 5 GB İptal Etme 

Türk telekom ekstra 5 gb paketini iptal etme hakkında bazı bilinmesi gereken detaylar yer almaktadır. Türk telekom tarafından yapılan ek 5 gb paketinin ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirket tarafından haklı bir nedenle kapatılması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecek ve müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

Türk telekom ekstra 5 gb iptal etme sonucu yansıyacak ücret kesilme tarihine ve taahhütün kaçıncı ayında kesildiğine bağlı olarak değişmektedir. 

Türk telekom (TT) tarafından gerçekleştirilen ekstra 5 gb paketinin katılım ve koşulları hakkında detaylı bir resmi web sitesinde yer almaktadır. 

Yorum yapın