Türk Telekom Karikatür Paketi Servisinin İptali

Son yıllarda gülmek eskiye göre daha zor hale gelmiştir. İnsanlar artık gülümsemek için farklı sebeplere ihtiyaç duymaktadır. Türk Telekom aboneleri morallerini yerine getirecek yüzlerinde tebessüm oluşturacak servislerden olan Karikatür Paketi sayesinde modlarını anında değiştirebilmektedir.

Türk Telekom Karikatür Paketi kapsamında akıllı cihazlara Serkan Altuniğne’ye ait olan karikatürler gönderilmektedir. Günlük olarak gelen karikatürler oldukça komik olmaları ile beğenileri toplamaktadır. Kullanıcıların Türk Telekom Karikatür Servisine abonelik başvuruları neticesinde katılmaları mümkündür. Abonmanlık talepleri ise SMS aracılığı ile alınmaktadır.

Türk Telekom Karikatür Paketi Nasıl İptal Edilir?

Kullanıcılar ilk kez Türk Telekom Karikatür Servisine abone olduklarında Türk Telekom’dan hediye kazanmaktadır. Bir kereye özel olarak verilen hediye 100 GB günlük internet şeklindedir. Abonmanlık talepleri Türk Telekom tarafından daimi olarak algılanmaktadır. Bu nedenden ötürü her ay düzenli şekilde yenilenmektedir. Kullanıcıların yenilenme neticesinde ödeyecekleri tutarlara vergiler de dâhildir. Bu sayede servisten ek ücret kesintileri yapılmamaktadır. Bireyler servis aboneliklerine son verinceye kadar yenilenme otomatik bir şekilde devam etmektedir.

Türk Telekom Karikatür Paketi iptali için abonelerin SMS göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen SMS aralarında bir adet boşluk olan IPTAL GUL içeriği ile oluşturulmalıdır. Mesajın gönderileceği numara ise 9090’dır. Kullanıcıların talepleri kabul edildiğinde kendilerine anında bir mesajla bilgilendirme yapılmaktadır. Bilgilendirme almayan kullanıcılar gönderdikleri mesajda hata olup olmadığına yönelik bir kontrol yapmalıdır.

Yorum yapın