Türk Telekom Lig Paketine Kayıt Olma ve İptali

Türk Telekom Lig Paketi, spor tutkunlarının takımlarına yönelik maç haberlerini anında ceplerinde görmesini sağlamaktadır. Bu bağlamda maç saatlerinden maçın önemli haberlerine kadar tüm detaylar ayrıntılı olarak ceplerde görülebilmektedir. Ancak işlemler için öncelikle kullanıcıların bir üyelik talebi göndermeleri gerekmektedir.

Sporseverler Türk Telekom Lig Paketi üyelik işlemlerini SMS sistemleri ile halledebilmektedir. Ancak bu alanda bir hayli dikkatli olunması gerekmektedir. Çünkü kısa mesajların hatalı gönderimleri üyeliklerin tam şekilde oluşmamansa neden olmaktadır. Bu bağlamda kullanıcıların iki farklı seçenekleri bulunmaktadır. Bireyler takımlarının tam adını ya da kısaltışmış isimlerini önüne LIG ibaresi ekleyerek 9045’e mesaj atmalıdır.

Lig Paketlerinde İptal İşlemleri

Türk Telekom Lig Paketi üyelik için LIG GALATASARAY ya da LIG GS şeklinde gönderilen mesajlar kabul edilmektedir. Aynı şekilde takımların isimlerinin değiştirilerek gönderilmesi de olumlu şekilde sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Kullanıcıların paket kapsamında maç gününde saat, hakem bilgileri maç sonrasında durum ya da haftalık puan durumu gibi içerikleri sıralı olarak mesaj şeklinde almaları mümkün olmaktadır.

Üyeliklerin oldukça basit olduğu Türk Telekom Lig Paket iptali de oldukça basittir. Spor tutkunları iptalleri için IPTAL LIG yazarak 9045’e SMS gönderebilmektedir. Bunun yanı sıra *100# şeklinde olan bilgi menüsü de kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bireyler Lig Paketi wap sayfasından da anında iptal edilme özelliğine sahiptir.

“Türk Telekom Lig Paketine Kayıt Olma ve İptali” üzerine bir yorum

Yorum yapın