Türk Telekom Sim Menü Servisi Abonelik İptali

Türk Telekom, eğlenceli içerikleri sayesinde müşterilerinin keyifli şekilde vakit geçirmelerini garantilemektedir. Bunun için operatör içerisinde pek çok farklı servis kullanılır durumdadır. Bireyler içerik servislerinden istedikleri herhangi birine abonelik yaptırarak servisten fayda sağlamaya başlayabilmektedir.

Sim Menü Servisi Türk Telekom firmasının temel paketlerinden biridir. Cihaz fark etmeksizin her Türk Telekom kullanıcısının telefonunda bir Sim Menü bulunmaktadır. Kullanıcılar Türk Telekom Sim Menü içerisinde ilgilerini çeken farklı paketleri tercih ederek tercih etmiş oldukları alanla alakalı olarak bilgi edinebilmektedir. Menü içerisindeki temel başlıklar; spor, haber, şans oyunları, ekonomi ya da fal gibi başlıklardan oluşmaktadır.

Türk Telekom Sim Menü Aboneliğinden Nasıl Çıkılır?

Türk Telekom Sim Menü Servisi sorgulama şeklinde de abonelik şeklinde de çalışabilmektedir. Bireyler servis kullanımlarını sorgulama şeklinde yaptıklarında herhangi bir iptal işlemi gerçekleştirmek zorunda kalmamaktadır. Çünkü sistem her sorudan ücret alınması şeklinde ilerlemektedir. İptal işlemleri ancak Türk Telekom Sim Menü seçeneklerinden herhangi birine abonelik yaptırıldığında gerekli olmaktadır.

Kullanıcıların Türk Telekom Sim Menü Abonelik iptali için sahip oldukları pakete ait olan bilgilere ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu nedenden ötürü ilk abonelik sırasında gelen mesajların saklanması önerilmektedir. Bireylerin paket iptallerinde ihtiyaçları olan kod ya da keyword abonelik mesajının içerisinde bulunmaktadır. Türk Telekom aboneleri bu kodu 9222’ye mesaj atarak aboneliklerine her an son verebilmektedir.

“Türk Telekom Sim Menü Servisi Abonelik İptali” üzerine 7 yorum

  • Bununla ilgili Türk Telekom u arayarak bilgi alabilirsiniz, bunun dışında özellikle belirli servislere yönelik aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız sitemizdeki yazı içeriğinde belirtilen adımları uygulayarak iptal edebilirsiniz.

   Cevapla
 1. Sim menüye hiçbir şey onaylamadigim halde teknoloji paketine üyelik yapmış. Hemen iptal ettirdim. Bu ayki faturama yansır mı acaba. Net cevap istiyorum admin kardeş yansır ya da yansimaz. Çünkü müşteri hizmetlerinizde bu sorunun cevabı hala bulunmuş degil. İyi günler

  Cevapla
  • Kısaca cevap Yansır. Ancak bu konuda size biraz bilgi verecek olursam. Bu tür paket alımlarında ücret peşin kesilir. Yani paketi alır almaz ücret kesilir sonradan yapılan iptal işlemlerinde para iadesi mümkün değildir. Ancak haklı olduğunuz ve sizin onayınız dışında bu paket aktif olmuş ise müşteri hizmetlerinden talepte bulunan gerekli incelemeyi yaparlar. Pek imkan vermem ama düşükte olsa iade şansı var.

   Cevapla
 2. telekom başta olmak üzere düpediz dolandırıcılık bu sim menu işi. haram zıkkım olsun bu sim menü den bizi abone yapanlara, kaldırılmıyor sim menü uygulaması, hakkımı helal etmiyorum, kim bu sim menüden milleti kazıklamayı bulduysa, aracılık ettiyse, devamını sağlıyorsa, para kazanıyorsa çoluğundan çocuğundan çıksın.

  Cevapla

Yorum yapın