Türk Telekom (TTNET) Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme

Bu yazımızda sizlere Türk Telekom (TTNET) internet alt yapısını kullanan kullanıcıların fatura borç bilgilerini nasıl görüntüleyebileceği ve nasıl ödeme yapabileceği hakkında bilgiler vereceğiz.

TTNET evde internet faturanızı ödemek için; hesap numaranız, hizmet numaranız ya da internet hizmetinin bağlantılı olduğu telefon numarası ile günün her saati kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Fatura ödeme işlemleri Türk Telekom’a ait internet sitesi üzerinden gerçekleşmekte olup, fatura ödemeleri sırasında güvenliğin sağlanabilmesi için uluslararası şifreleme standartları kullanılmaktadır.

TTNET İnternet Faturası Borcunu Öğrenme

İnternet Hesap Numarası, TC Kimlik Numarası (TCKN), İnternetinizin bağlı olduğu Telefon Numarası,Adsl No ya da NET Mobil No ile sorgulama yaparak kolayca borcunuzu öğrenebilir ve ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom (TTNET) Fatura Ödeme Linki : https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/faturaislemleri/sayfalar/faturanizi-odeyin.aspx

Ödeme işlemi yapmak için hesap numarası ya da sözleşme numaranızı bilmeseniz bile yukarıdaki linke tıkladıktan sonra TC kimlik numaranızı girerek de fatura borcunuzu öğrenebilir, ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca TC bilgilerinizi girdikten sonra fatura borç bilgilerinizi görüntülediğinizde aynı ekranda hesap numaranızı / sözleşme numaranızı da görebilirsiniz.

Türk Telekom internet sitesinden vermiş olduğunuz internet hattınızla ilgili otomatik ödeme talimatını ile ilgili değişiklik işlemlerinizi Online İşlem Merkezi ya da 444 1 444 Çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

Dikkat Aşağıdaki Uyarıyı Mutlaka Dikkate Alınız

Kredi kartı bilgilerinizi doğrulamanızı isteyen e-posta veya sms kesinlikle Türk Telekom tarafından tarafınıza gönderilmeyecektir. Finansal bilgilerinizi ele geçirmeye yönelik bu tür bilgilendirmelere lütfen itibar etmeyiniz.

Fatura ile ilgili tüm işlemler ve daha fazlası için Online İşlemler sekmesini Türk Telekom’a ait yukarıda da paylaşılan link üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom bayilerinden ve 444 1 444 çağrı merkezinden de detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorum yapın