Turkcell Bütçem Servisi İptali

Ekonominin değişken olması bireylerin ihtiyaçlarına uygun olan kredi gibi sistemleri takip etmelerini zor hale getirebilmektedir. Bu gibi durumlarda bireyler Turkcell Bütçem Servis üyeliği alarak kendilerine uygun alan kredi sistemlerini anında öğrenebilmektedir.

Turkcell servisleri içerisinde en yararlılarından biri olan Bütçem, kullanıcılarına en düşük faizli kredi imkânlarını da sunmaktadır. Bu sayede bireyleler birikimlerini değerlendirmek için banka seçimleri konusunda da bir fikir sahibi olabilmektedir. Servisi kullanan bireyler bu avantajın yanı sıra günlük hayatlarında ihtiyaçlarına yarayacak olan finansal tüyolar da öğrenebilmektedir. Üstelik ekonomilerinden iyileşme yaratacak olan tüyolar kullanıcıların cep telefonlarına günlük olarak gönderilmektedir.

Turkcell Bütçem Servisi Nasıl İptal Edilir?

Bireylerin Turkcell Bütçem Servisine abone oldukları süre boyunca herhangi bir işlem için ek ücret ödemelerine gerek bulunmamaktadır. Kısa mesaj ile abone olunabilen servis her ay otomatik bir şekilde yenilenmektedir. Turkcell abonelerinin yenilenme işlemlerini istemedikleri zaman servis kullanımlarını iptal etmeleri gerekmektedir. Aksi halde servis iptal edilmediği süre boyunca otomatik yenilenme işlemleri devam edecektir.

Turkcell operatörünün bireysel servislerinden biri olan Bütçemin iptali SMS ile gerçekleştirilmektedir. Bireyler Turkcell Bütçem Servisi iptali için “IPTAL BIREYSEL” yazarak mesajlarını 5202’ye göndermelidir. İptal mesajları otomatik sistem tarafından kontrol edilmektedir. Bu nedenden ötürü kullanıcılar harf ya da kelime hatayı yaptıklarında iptal işlemleri onaylanmamaktadır. Belirtilen biçimde gönderilen mesajlar ise anında iptallerle sonuçlanmaktadır.

Yorum yapın