Turkcell Goller Cepte Servisi Abonelik İptali

Goller cepte uygulaması Turkcell’in kullanıcıları için sunduğu bir sistemdir. Bu sistem sayesinde kullanıcılar aylık 16,80 TL karşılığında takımlarının gol haberlerinden haberdar olabilmektedir. Kullanıcılara verilen kampanyaya göre tuttukları takım her gol attığında kullanıcılar da MB veya dakika kazanmaktadır. İlk üye olan kullanıcılar için ise Turkcell günlük 500 MB hediye internet vermektedir. Bu sistemle müşteriler gol haberlerinden haberdar olabilirken aynı zamanda flaş haberler ve gol videoları da ceplerine gelmektedir.

Goller cepte uygulamasıyla kullanıcılar iddaa’da yer alan liglerin hepsinin canlı skorlarına erişebilmektedir. Kullanıcılar bu uygulamayı indirerek diğer kullanıcılarla da muhabbet etme şansına erişebilmektedir. Bu fırsatlara rağmen bazı kullanıcılar daha sonra Goller cepte üyelik kapatma işlemine gerçekleştirmek isteyebilmektedir. Bunun için de belli seçenekleri kullanmaları yeterli olmaktadır.

Goller cepte uygulamasını nasıl iptal ederim?

Kullanıcılar Goller cepte üzerinden pek çok avantaja sahip olabilmektedir. Bu avantajlar kullanıcıların gollerden haber almasının yanında onlara hediye paketler de verebilmektedir. Goller cepte üyelik silme işleminin nasıl yapılacağını da bazı kullanıcılar merak etmektedir. Turkcell üzerinden bu uygulamayı kullanan müşteriler Goller cepte üyelik silme işleminin gerçekleşmesi için siteye giderek bunun nasıl uygulandığını da görebilmektedir.

Uygulamayı silip üyelikten çıkmak isteyen Goller cepte üyelik iptali yapmak isteyen kullanıcılar IPTAL GOL yazarak 2200’a gönderebilmektedir. Bu işlemden sonra kullanıcıların üyelikleri silinmektedir. Sizler de üyelikten çıkmak istiyorsanız anlattığımız yöntemleri uygulayarak program dışına çıkabilirsiniz.

“Turkcell Goller Cepte Servisi Abonelik İptali” üzerine bir yorum

Yorum yapın