Turkcell Güzellik Sırları Servis Aboneliği İptali

Turkcell aboneleri kendilerine özel olarak sunulan servisler sayesinde hayatlarına yeni bir boyut kazandırabilmektedir. Genellikle kadınlar tarafından tercih edilen Turkcell Güzellik Sıraları ilgi, çekici ipuçları ve taktikleri sayesinde her kadının kendini daha iyi hissetmesini sağlamaktadır.

Kullanıcıların Turkcell Güzellik Sıraları Paketi kapsamında içerikleri düzenli bir şekilde ve herhangi bir şekilde aksamaya uğramadan gönderilmektedir. Bireylerin paket erişimlerini Turkcell Sim Menü aracılığı ile sağlamaları mümkündür. Küçük tüyolar sayesinde oldukça iyi sonuçlar alabilen kadınlar bu sayede zaman içerisinde hayatlarında büyük değişimler olduğunu fark edebilmektedir.

Turkcell Güzellik Sırları Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Güzellik Sırları Servisi aynı zamanda makyaj önerileri ve moda güncellemeleri ile birlikte gelmektedir. Bu sayede özellikle yoğunluktan ötürü moda takibinde zorlanan kadınlar basit tabir ile modayı ayalarına getirebilmektedir. Aboneler faturalı ya da faturasız hatları aracılığı ile servise kayıt yaptırabilmektedir. Servis kullanımı ile birlikte her üye için 1 GB internet kullanım hakkı tanımlanmaktadır. Tanımlanan hak yurtiçinde değerlendirilebilmektedir.

Bireyler Turkcell Güzellik Sırları İptalini kısa mesaj yöntemi ile gerçekleştirebilmektedir. Özellikle faturasız hatlar liralarının olmadığında paket yenilenemediğinden ötürü iptal olduğunu zannetmektedir. Ancak servis taleplerle iptal edilene kadar yenilenmektedir. Bireyler lira yüklemelerinden sonra servislerinin yenilenmesini istemiyorlarsa IPTAL GUZELLIK yazarak 1818’e mesaj göndermelidir. Kısa mesajların doğru bir şekilde gönderilmesi aboneliklerin anında yenilenmemek üzere iptal edilmesini sağlamaktadır.

Yorum yapın