Turkcell Haber Ekonomi Servisi İptal

Ekonomi günlük hatta anlık olarak değişim gösteren bir sektördür. Bu nedenden ötürü ekonomi haberlerinin yakından takip edilmesi özellikle yatırımcılar açısından büyük bir önem taşımaktadır. Turkcell aboneleri bilgi servisleri içerisinde bulunan Haber Ekonomi Paketi sayesinde ekonomi alanında meydana gelen yenilikleri anında ceplerinde görebilmektedir.

Kullanıcıların Turkcell Haber Ekonomi Servisi kapsamında içerik bilgilendirmesi aldığı bölümler yurtiçi ekonomisi ile sınırlı değildir. Bireyler dünyayı etkileyen gelişmeleri de gerçekleşir gerçekleşmez öğrenebilmektedir. Servis, ana hatları ile haber iletimi yapmaktadır. Kullanıcıların daha detaylı haber içeriği istemelerine karşın ise link bildirimleri gönderilmektedir. Linkleri açan Turkcell aboneleri haber içeriklerinin tamamını okuyabilmektedir.

Turkcell Haber Ekonomi İptali

Turkcell Haber Ekonomi Paketi Turkcell ‘in menüsünde bulunan genel servislerden biridir. Bu nedenden ötürü kullanıcıların ekonomi haberlerini güncel bir şekilde elde edebilmeleri için Turkcell menü uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir. Sonraki adımda ise ekonomi bölümü seçilerek servis üyelerinden biri haline gelinmesi mümkündür. Sisteme üyeliklerin kolay olması üyelik çıkışlarının da kolay olacağını en baştan belli etmektedir.

Kullanıcılar artık ekonomi haberi almak istemediklerinde Turkcell Haber Ekonomi iptali yapmayı unutmamalıdır. İptali yapılmayan her servis gibi Turkcell Haber Ekonomi Servisi de aylık şekilde yenilenmeye devam etmektedir. Kullanıcılar servis iptalleri için IPTAL EKONOMİ yazarak 1818’e kısa mesaj göndermelidir. Bu sayede abonelikten daha kısa sürede iptal işlemleri gerçekleşmiş olmaktadır.

“Turkcell Haber Ekonomi Servisi İptal” üzerine 5 yorum

Yorum yapın