Turkcell Katıl Kazan Servisinin İptali

Turkcell Katıl Kazan Servisi, haftalık olarak yenilenen servisler arasında bulunmaktadır. Diğer servislere göre daha çok eğlenceli ve bilgilendirici olan servis bu sayede Turkcell abonelerine eğlenceli ve kazançlı zaman geçirmek şansı vermektedir.

Katıl Kazan Servisi aslında bir nevi bilgi yarış sisteminden oluşmaktadır. Kullanıcılar Turkcell Katıl Kazan kapsamında kendilerine yöneltilmiş olan genel kültür sorularını yanıtlamaktadır. Zorluk derecesine göre sıralanmış olan sorular büyük ödüller ile birlikte gelmektedir. Bu da servis kullanımlarından duyulan heyecanın artmasını sağlamaktadır.

Turkcell Katıl Kazan Nasıl İptal Edilir?

Turkcell aboneleri Katıl Kazan Servisi kapsamında cevapladıkları her soru üzerinden puan kazanmaktadır. Kazanılan puanlar ise bireylere internet paketleri olarak geri dönmektedir. Kullanıcılar ne kadar çok puan toplarlarsa elde edecekleri internet paketinin boyutu da o kadar artmaktadır. Bu nedenden ötürü bilgi yarışmasında heyecan oldukça doruklarda yaşanmaktadır. Bireyler Turkcell Katıl Kazan Servis iptalini de istedikleri herhangi bir zaman diliminde gerçekleştirebilmektedir. Servise abonelik yaptırmak devamlı şekilde kullanım şartını içermemektedir.

Bireylerin artık kullanmak istemedikleri servislerde olduğu gibi Katıl Kazanda da iptal işlemlerini atmamaları önemlidir. Kullanıcılar Turkcell Katıl Kazan iptal etmek için SMS göndermelidir. Kullanıcıların iptallerde IPTAL KATIL KAZAN yazmaları gerekmektedir. Aralarda birer boşluk bırakmak bu sevisin iptali için oldukça önemlidir. Sonrasında ise yazılan mesajların 2200’a gönderilmesi istenmektedir. Böylece paket iptali gerçekleşmiş olmaktadır.

“Turkcell Katıl Kazan Servisinin İptali” üzerine bir yorum

Yorum yapın