Turkcell Paket İptal Etme

Türkiye’nin telekomünikasyon alanında ki önemli markalarından biri de Turkcell’dir ve fiyatları her ne kadar rakiplerine oranla pahalı olsa da verdiği hizmetin kalitesi de herkesçe bilinen bir gerçektir. Turkcell müşterileri mevcut paketlerine yanlışlıkla geçebilmekte veya paketinden memnun kalmamaktadır. Bu durumda da Turkcell paket iptal etme için bir araştırmaya girmektedir. Peki paket iptalini nasıl yapabiliriz?


Turkcell Paket İptali Nasıl Olur?


Turkcell’in web sitesine giriş sağladıktan sonra sağ üstte yer alan bölümden siteye giriş sağlayınız. Siteye hızlı giriş, mobil imza ve Turkcell şifre yöntemlerinden birini seçerek girebilirsiniz. Buradan numaranıza tanımlı olan paketleri detaylı görebilme şansına sahipsiniz. Dilediğiniz paketi seçebilir ve seçtiğiniz paketi de bu panel üzerinden iptal edebilirsiniz.


Bir diğer Turkcell paket iptal etme yöntemi de Tukcell Hesabım uygulamasını telefonunuza indirmek ve bu uygulama üzerinden paket iptalini gerçekleştirmektir. Benim bunlar için vaktim yok diyorsanız, Turkcell müşteri hizmetleri numarası olan 532 üzerinden yetkililerle irtibat kurabilirsiniz. Eğe sabit bir hattan veya başka bir operatörden arama yapacaksanız 0532 532 0000 numarasını aramalısınız.


Son olarak Turkcell bayilerine yolunuz düşer ise bayide ki yetkililerden de bu konuda yardım alabilirsiniz. Bu yöntemlerden en sağlıklısı müşteri hizmetlerini aramaktır; ama en hızlısı ise Turkcell.com.tr adresinden siteye giriş yapıp iptal işlemini gerçekleştirmektir. Hani yöntem ile iptal etmek istediğiniz artık tamamen size bağlı.

Yorum yapın