Turkcell Şans Oyunları Servisi İptali

Şans oyunları ülkemizde bir gecede milyonların kazanılmasını sağlamaktadır. Bu nedenden ötürü şans oyunlarına düşlün olan kişiler sonuç takiplerini aksatmadan yapmak istemektedir. Turkcell servisleri şans oyunlarına ilgili olan kullanıcıları için Şans Oyunları Paketi oluşturmuştur.

Kullanıcılar Turkcell Şans Oyunları Servisi sayesinde herhangi bir araştırma yapmadan tüm sonuçları otomatik bir şekilde ceplerine alabilmektedir. Paketin kapsamına almış olduğu şans oyunları; Şans Topu, On Numara, Süper Loto ve Sayısal Loto şeklindedir. Kullanıcılar Turkcell menü içerisinden aboneliklerini başlatmalarından sonra içerik konusunda endişelenmeden sonuçları rahatlıkla öğrenebilmektedir.

Turkcell Şans Oyunları Servisi İptal İşlemleri

Sadece yurtiçinde geçerli olan paketlerden biri olan Turkcell Şans Oyunları Servisi talep eden tün kullanıcıların hatlarına tanımlanmaktadır. Servis kullanımı için akıllı cihazların markaları ya da modellerinin herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Kullanıcılar Turkcell Şans Oyunları Servisi iptali konusunda bazı dönemlerde ihmalkârlık yapabilmektedir. Bu gibi durumlarda paketin yenilenmesinden Turkcell herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bireylerin paket yenilenmesini istemediklerinde iptallerini gerçekleştirmeleri şarttır.

Turkcell Şans Oyunları iptal işlemleri için IPTAL SANS OYUNLARI, IPTAL SANS yazarak 1818’e gönderilmelidir. Kullanıcıların hatlarında yeteri kadar lira olmadığında paketleri yenilenmemektedir. Ancak paketin yenilenmemesi iptal olduğu anlamı taşımamaktadır.

Bireyler hatlarına yeteri kadar lira yüklemeleri neticesinde paketlerini yeniden kullanabilmektedir. Paket kullanımı ancak bireylerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilen iptal işlemleri neticesinde sona ermektedir.

Yorum yapın