Turkcell Veli Bilgilendirme Sistemini İptal Etme

Turkcell Veli Bilgilendirme Sistemi, çocuklarının okul hayatlarını yakından takip etmek isteyen velilerin kullanmış oldukları bilgilendirme servisleri arasında bulunmaktadır. Servis içerikleri ebeveynlerin çocuklarının sınav tarihlerini, başarı durumlarını ya da sınav sonuçlarını anında öğrenmelerini sağlamaktadır.

Kullanıcılar Turkcell Veli Bilgilendirme Servisi sayesine herhangi bir şifre gereksinimi olmadan çocuklarının okuldaki baları durumlarını cep telefonlarından görebilmektedir. Paketin devamsızlık bilgilerini de içerdiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Velilerin servis kullanımına başlayabilmek için çocuklarının TC Kimlik Numaralarına ihtiyaçları vardır. Bu işlem bir kerelik istenmektedir. Abonelik başlangıcından sonra yeniden kişisel bilgi paylaşımlarının yapılma gibi bir durumu bulunmamaktadır.

Turkcell Veli Bilgilendirme Sistemi İptali

Turkcell aboneleri Veli Bilgilendirme Sistemi sayesinde çocuklarının eğitimlerini en doğru kaynaklar aracılığı ile takip edebilmektedir. Bu sayede ebeveynler teknolojik imkânlardan istifade ederek çocukları üzerindeki sorumluluklarını yerine getirebilmektedir. Abonelik başlangıcında öğrencilerin TC Kimlik Numaralarına ihtiyaç duyan servis, abonelik iptallerinde bu tip bilgiler istememektedir. Kullanıcılar Turkcell Veli Bilgilendirme Sistemi iptal etmek için kısa mesaj gönderebilmektedir.

Paket iptallerinin kısa mesaj ile yapılması genellikle işlemlerin başarılı olup olmadığı problemini gündeme getirmektedir. Ancak Turkcell Veli Bilgilendirme Servis İptali için gönderilen kısa mesajlara bir cevap gelmektedir. Bireyler IPTAL yazarak 8383’e göndermiş oldukları mesaj işleme alındıktan sonra bilgilendirme mesajı ile haber verilmektedir. Böylece veliler paket üyeliklerinin tamamen iptal edildiğinden emin olabilmektedir.

Yorum yapın