Turna Uçak Bileti İptal İade İşlemleri

Uçak biletleri günümüzde taşımacılık kolaylığı dolayısıyla sürekli tercih edilmektedir. Hem konforlu hem de zamandan tasarruf etmeye olanak tanıması bu sektörün yoğun olarak kullanılmasına sebep oldu. Kişiler uçak yolculuklarını aracı siteler vasıtasıyla çok uygun fiyatlara yapabilmekte ve rahat etmektedir. Bu bağlamda Turna uçak bileti aracı sitesi de çok sık kullanılan kuruluşlar arasındadır.

Birçok farklı filo ile ortak çalışarak hızlı ve ucuz uçak bileti bulmaya yardımcı olurlar. Bu nedenle de sık sık tercih edilirler. Site üzerinde bilet alma işlemi yapmak kadar Turna uçak bileti iptal etme süreci de son derece hızlıdır. Bu yüzden mağduriyet yaşatmama konusunda son derece titiz bir çalışma içerisinde bulunurlar. Kişilerin tüm iptal talepleri anında işleme alınır.

Turna Uçak Bileti Nasıl İptal Edilir?

Turna koşulsuz uçak bileti iptal hizmeti ilesatın alınan biletlerde uçuşa 2 saat kalıncaya dek iptal olanağı sunar. Bu nedenle büyük beğeni ve ilgi toplamışlardır. Koşulsuz bilet iptal hizmeti sayesinde bilet ücretlerinin %90’ı iade edilir. Bilet iptali için üyelik girişini yapmak ilk adım olarak görülür. www.turna.com uzantısı üzerinden giriş yapılmasının ardından biletlerim bölümüne geçiş yapılır.

Bilet detayları, rezervasyon değişiklikleri ve Turna bilet iptal etme işlemi bu ekranda yapılabilir. Gerekli bilgilerin verilmesinin ardından iptal işlemi sıraya alınır ve kısa sürede onaylanır. Onay sürecinin sonrasında ise iade edilecek para aynı hesaba geri aktarılır. Bu sayede müşteri memnuniyeti fazlasıyla sağlanmış olur.

turna.com üzerinden alınan biletlerde oldukça esnek iade ve değişiklik seçenekleri hizmetleri bulunduğundan kapsamlı bilgiyi https://www.turna.com/sss sitesini ziyaret ederek İade ve Değişik sekmelerine tıklayarak edinebilirsiniz. Ayrıca 0850 222 66 00 numaralı telefonu arayarak da bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın