Tüvtürk Randevu İptal

Ülkemizde periyodik araç bakım ve muayene işlemleri atlanmaması gereken bir unsurdur. Hem araç sağlığı hem de gecikme bedelleri ödememek adına bu süreci mutlak suretle uygulamak şarttır. Araç sahiplerinin büyük bir titizlikle bu kontrolleri yaparak trafiğe çıkmaları hem can sağlığı hem de maddi zararın önüne geçmektedir. Uzman bir kuruluş olan Tüvtürk muayene kuruluşu da bu hizmeti vermektedir. Periyodik olarak bakım yaparak önceliğini bağımsız, tarafsız ve kaliteli bakım üzerine yoğunlaştırmıştır.

Bu öncelikler neticesinde araç sahipleri herhangi bir zorluk yaşamadan muayenelerini yaptırabilmektedir. Muayene sürecinin öncesinde randevu talebi vermek zorunludur. Tüvtürk randevu talebi verilerek süreç başlatılabilir. Ekstra durumlar yaşandığı taktirde ise randevuların iptali veya değişimi de mümkün olmaktadır.

Tüvtürk Randevu İptali ve Değişimi Nasıl Yapılır?

Tüvtürk randevu değişimi yapmak amacıyla resmi ana sayfadan bu işlemi gerçekleştirmek son derece kolaydır. Araç sahipleri Plaka numarası, ruhsat seri numarası ve bulunduğu şehri seçmelidir. Ardından soy ismini girerek gerekli bilgilere ulaşmalıdır. Ana sayfadan rahatlıkla yapılan bu işlem araç sahiplerine büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bu bilgiler ışığında Tüvtürk randevu iptali yapmak da mümkündür. Tüvtürk randevu iptal üzerinden randevu bilgilerine erişilebilir. Randevu iptali yaparken araç bakım süresinin son tarihini geçmemeye özen gösterilmelidir.

Aksi taktirde gecikme bedeli ve diğer masraflar ile birlikte yaptırımlar ile karşı karşıya kalınabilir. Bu durum da kişiyi maddi olarak zorlayan bir etken olacaktır.

Yorum yapın