Twitch Prime ve Amazon Prime İptal İşlemi

Dünya üzerinde teknolojik gelişmeler neticesinde pek çok yeni online platform kullanılabilir hale gelmektedir. Twich Prime ve Amazon Prime de son yılların en popüler sistemlerinden biri olarak bilinmektedir. Kullanıcılar iki sistem üzerinden de müzikten e – kitaba kadar kendilerine özel olarak hazırlanan tekliflere erişim sağlayabilmektedir.

Kullanımları eğlenceli ve faydalı olsa da bireyler farklı nedenler yüzünden Amazon Prime iptali gibi adımlar atmaya da ihtiyaç duyabilmektedir. Bu bağlamda ilk önce bireylerin amazon hesaplarına giriş yaparak ayarlarından “your prime membership” yazan bölüme tıklamaları gerekmektedir. Yeni açılacak sayfada ise “end memberdhip” bölümüne tıklanması istenmektedir. Kullanıcılar bu sayede bir sonraki işleme geçebilmektedir. Açılan sayfa üyelik iptallerinin son aşamadı olarak bilinmektedir. Bireyler “end now” kısmına tıkladıklarına Amazon Prime üyelik iptali işlemlerini tamamlamış sayılmaktadır. İşlemlerine sonra onay vermek isteyen bireyler ise “end later” kısmına tıklayarak üyeliklerine bir süre daha devam edebilmektedir.

Twitch Prime İptali Hakkında

Twitch prime iptali için bireylerden ekstra işlemler yapmaları istenmemektedir. Çünkü Twitch Prime, Amazon Prime sisteminin alt kategorilerinde kendine yer bulmuş uygulamalarından biridir. Bu neden yüzünden kullanıcıların Amazon Prime üyeliklerini sona erdirmeleri aslında Twitch Prime üyeliklerini de silmeleri anlamı taşımaktadır. Bu neden yüzünden yukarıda bahsi geçen adımları atan bireyler bir seferde Twitch Prime ve Amazon Prime hesaplarını kapatabilmektedir.

Yorum yapın