Twoo Üyelik Kapatma

Twoo yenilikçi yapısı ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran sosyal iletişim platformlarından biridir. ‘Hayat demek, tanıştığın kişiler demektir.’ sloganı bulunan site üzerinden yeni arkadaşlıklar edilebilmektedir. Aktif kullanıcı sayısı 13 milyonu geçen Twoo tam olarak 38 dilde hizmet sunabilmektedir.

Pek çok kullanıcı Twoo hesaplarından memnun kalmaktadır. Ancak zaman içerisinde ortamda alışkanlık kazanılması ve sohbetlerin monotonlaşması Twoo hesap kapatma isteklerini gündeme getirmektedir. Site, kullanıcılarının üyelik iptali isteklerini anlayışla karşılamaktadır. Bu nedenden ötürü Twoo adresinde oturum açan her birey hesaplarını kişisel tercihleri neticesinde silebilmektedir.

Twoo Üyeliği Nasıl Silinir?

Kullanıcılar Twoo hesap silme işlemlerinde direkt olarak bir link üzerinden hareket edebilmektedir. www.twoo.com/settings/delete adresi doğrudan bağlantıların sağlandığı link olarak görülmektedir.

Bireylerin link kullanabilmeleri için siteye üye olarak giriş yapmayı unutmamaları gerekmektedir. Aksi halde verilen link de giriş sayfasına yönlendireceğinden ötürü işlemlerin uzaması sonucu ile karşı karşıla kalınmaktadır.

Twoo üyelik silme işlemlerinde bireyler sitede oturum açmalarının ardından ayarlar sekmesine giderek de hareketlerini tayin edebilmektedir. Bu aşamadan sonra atılması gerekli olan iki temel adım kalmaktadır. Twoo, kullanıcılarının hesaplarını silmeden önce emin olmalarını istediği için ikili sistem tercih etmiştir.

Bireyler ilk aşamada en altta bulunan hesabı sil sekmesine işaret koyarak devam butonuna basmalıdır. Yeni açılan sayfada ise hesabı sil butonuna basmak üç gün hesabı dondurup sonrasında ise silmektedir.

“Twoo Üyelik Kapatma” üzerine 2 yorum

Yorum yapın