Ücretsiz Office 365 Ev Deneme Aboneliği Nasıl Kapatılır?

Microsoft firmasının Office uygulamaları her bilgisayar kullanıcısı tarafından yoğun ilgi görmeyi başarıyor. Kullanıcılara sağladığı kolaylık ve avantajlardan dolayı sık sık tercih edilen uygulamalar sürekli rağbet içerisindedir. Gerek yazılım gerekse de sunum süreci için birçok farklı ve faydalı program ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Sunumlar için Powerpoint, detaylı analiz ve veri çalışmaları için Excel programları sürekli ilgi görmektedir.

Bu programları lisanslı bir biçimde kullananlar ise Office deneme sürümü aboneliği başlatarak deneme sürecinden geçebilir. Bu sürümü kullanmasının ardından ise abonelik bitmeden dahi iptal sürecini başlatmak mümkündür. Deneme sürümünü çeşitli nedenler ile beğenmeyen kullanıcılar üyeliklerini kolaylıkla sona erdirebilir.

Office Deneme Sürümü Nasıl İptal Edilir?

Office abonelik kapatma işlemi için ev denemesi sürümünü iptal etmek kolaydır. https://account.microsoft.com/services uzantısı ile Microsoft hesap bilgileri ışığında oturum açmak ilk adımdır. Bu adımın ardından kişilerin abonelik bölümünde gerekli bilgileri görebilmesi mümkündür. Office deneme sürümü silmek için süre sonu olarak belirtilen bölümde kaç gün daha ücretsiz kullanım kaldığı görülebilir.

Bu süreci kullanmak istemeyip anında hesap silmek isteyenler iptal et bağlantısı aracılığıyla taleplerini verebilirler. İptal işlemini tamamlayarak Office ev denemesi silme talebi vermek bu kadar kolaydır. Üyeliğin sona erdirilmesinin ardından Office programı sadece görüntüleme amacıyla kullanılabilir. İçerisinde herhangi bir işlem yapılamaz. Veya bilgisayardan kaldırmak tercih edilebilir.

Yorum yapın