Udemy Bildirimleri Aboneliğini İptal

Udemy sitesi üzerinde dünyanın dört bir yanında eğitmenler aracılığıyla kurs almak mümkündür. Dünyanın en popüler kursları ve öğretici videoları uzmanlar tarafından hazırlanarak kişilere sunulur. İstenilen kursları bulan bireyler ise bu kurslara ödeme yaparak sahip olabilirler. Zaman zaman ek dosyalar ile de desteklenerek kullanılabilen ve oldukça beğenilen bir uygulamadır. Bilgisayarlar üzerinden bitirme sertifikaları da verilen kursları takip edebilmek için tek şart üyeliktir.

Udemy üyelik işlemleri çok hızlı bir biçimde tamamlanabilmektedir. Sosyal medya hesaplarını siteye bağlayarak da giriş yapmak mümkündür. Bu sayede süreç uğraştırıcı olmaz. Kursları alırken aynı zamanda kabul edilen sözleşme ile mail adresleri ve hesap bilgilerine sık sık bildirimler gelir. Mail adresini etkin bir biçimde kullanan kişiler bu mailler ile gereksiz yer kaplamanın önüne geçmek isteyebilir. Bu nedenle de bildirim iptal talebi verebilir.

Udemy Bildirim Kapatma

Udemy bildirim kapatma işlemi yapmak giriş yaptıktan sonra son derece kolaydır. www.udemy.com sitesine giriş yapmalarının ardından profilim kısmına giriş yapmak gerekir. Udemy bildirim iptali bölümü, profilim kısmında bildirimler seçeneğinde görülür. Bu bölüme erişim sağlayan kullanıcılar bildirimler ile ilgili düzenlemeler yapabilir.

Fırsat, indirim ve promosyon fırsatlarını gönderme kısmını içeren kutucuk işaretlendikten sonra bildirimler kapatılabilir. Bu kararın ardından Udemy mailleri sadece satın alım işlemleri ile ilgili olarak gelir. Kullanıcılar da bu sorunu gidermiş olur.

Yorum yapın