Ulusoy Rezervasyonunu İptal Etme

Otobüs firmaları içerisinde köklü bir geçmişe sahip olan Ulusoy Turizm hizmetlerini geliştirmektedir. Günden güne artan müşteri memnuniyeti ile Türkiye’nin çoğu bölgesine günlük olarak yolcu taşımacılığı yapılmaktadır. Talep edilen tarihlerde tercih edilen seferler ile yolculuğu keyifli bir hale dönüştürmek fazlasıyla kolaydır. Bu nedenle Ulusoy rezervasyon işlemleri bağlamında çok yoğun talep görür. Müşteri memnuniyeti hedefi ile çıktıkları bu yolda bilet alan kişilerin istek ve talepleri önemle gözlemlenir. Gözlemlemeler sonucunda da işlemler kısa sürede tamamlanır. Bilet alan veya rezervasyon yapan bir kişinin programındaki değişiklikler nedeniyle seferi erteleme veya öne çekme talepleri olabilir. Aynı biçimde değişiklikler sonrasında bu rezervasyonu kalıcı olarak da silebilir. Bu doğrultuda işlem yapmak son derece hızlı olmaktadır.

Ulusoy Rezervasyonu Nasıl İptal Edilir?

Tarihi ve saati belli olan ve ödemesi yapılmış bir seferi iptal etmek için 0850 811 1 888 numaralı Ulusoy Müşteri Hizmetleri’ni aramak yeterlidir.

Bunun yanı sıra internet sitesi olan www.ulusoy.com.tr üzerinden de sefer bilgileri ile işlem yapılabilir. Müşteri hizmetlerini arayarak bileti ayrılmış olan bir seferi iptal etme talebi verilebilmektedir. Onayın ardından bilet iptal edilir. Ulusoy bilet iptali bu kadar kolaydır.

Ulusoy bilet iptal etme işlemi için internet üzerinden de talep verilebilir. Bu talep sonrasında işlem için ödenmiş olan tutar gün içerisinde hesaba geri yansıtılır.

Yorum yapın