Vero Hesabı Nasıl Silinir ?

Sosyal medya üzerinde her yeni gün farklı uygulamalar kullanılmaya başlanmaktadır. Vero, sistemleri ve kullanım kolaylığı sayende kısa süre içerisinde milyonlar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bireyler kendilerine bir Vero hesabı açarak yeni sosyal çevre edinebilmektedir. Üstelik uygulama kullanıcılarına farklı gruplama imkânları da sunmaktadır.

Vero hesabı gruplama imkânları sayesinde arkadaşların farklı kategorilere eklenmesini sağlamaktadır. Böylelikle kullanıcılar istedikleri paylaşımın görüntüleme seçeneklerini kontrol edebilmektedir. Kullanıcılar için henüz ücretsiz olan Vero hesap silme olanağı da sunmaktadır. Bireyler istedikleri gibi kullanamamaları ya da işlemlerin uzun süreli olması gibi nedenler yüzünden hesaplarını silmek istemektedir.

Vero Hesabı Kalıcı Silme

Kullanıcıların Vero hesabı silmek için tek bir yöntem yerine farklı yöntemleri tercih edebilmeleri sağlanmıştır. Bireyler bu kapsamda uygulamanın internet sitesi üzerinden işlem görebilmektedir. Bireylerin mail adreslerinden yönetim ekibine atacakları mail ile bir silme isteği bulunmaları gerekmektedir. Böylelikle istekleri istenen değerlemeyi alan kullanıcılar kısa süre içerisinde Vero hesaplarını silmiş olmaktadır.

Vero hesap silinmesi için uygulama içerisinden hareket tayini de mümkündür. Bu seçeneği tercih eden kullanıcıların uygulama üzerinden profillerine giriş yapmaları gerekmektedir. Yapılan girişler neticesinde sol kısımda bir soru işareti görülmektedir. Soru işaretini seçen kullanıcılar kiminle iletişime geçmek istiyorsunuz sorusu ile karşılaşmaktadır. Bu soruya hesabımı sil olarak cevap veren bireyler sisteme kayıt yaptırarak birkaç gün içerisinde hesaplarını tamamen silebilmektedir.

Yorum yapın