VFS Global Randevu İptali

VFS Global, 2001 senesinde kurulan ve o tarihten bugüne her geçen gün kendini geliştirerek hizmet verdiği sektörde en iyiler arasına girmeyi kısa sürede başaran bir şirkettir. VFS Global randevu iptali konusunu sizlere anlatmadan önce bu şirket üzerinden vize randevusu nasıl alınır? Sorusunu cevaplayalım.

VFS Global Randevu Alma

VFS Global randevusu almak için sitede üyelik gerçekleştirmeniz gerekecektir. Üyelik işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdikten sonra https://www.vfsglobal.com/Netherlands/Turkey/schedule_an_appointment.html bu link aracılığı ile randevunuzu alabilirsiniz. Üyelik oluştururken üyelik bilgilerini bir yere not etmenizde fayda var. Bu şirketin en güzel özelliği ise vize randevusunun ücretsiz olmasıdır.

Bu anlamda rakiplerinden bir adım önde olan bu şirketten VIP hizmet almak isterseniz ücret ödemeniz gerekecektir. Kurye, fotokopi, erken saat başvurusu, fotoğraf hizmeti, internet kiosk gibi ek hizmetler müşteriler için oluşturulmuştur ve her bir ek hizmetin ücreti farklılık gösterir.

VFS Global Randevu İptali Nasıl Yapılır?

VFS Global randevu iptali için https://www.vfsglobal.com/Netherlands/Turkey/schedule_an_appointment.html önce üyelik girişi yapmalı ve sonra bu linke tıklamalısınız. Buradan randevu iptalinizi kolayca gerçekleştirebileceğiniz gibi 90 212 373 58 06 çağrı merkezi üzerinden de vize randevu iptalini yapabilirsiniz. İptal işlemlerini web sitesi üzerinden gerçekleştiriyorsanız şayet ve şifrenizi unuttuysanız giriş panelinin altında yer alan şifremi unuttum linkine tıklayabilirsiniz. Burada e mail adresinizi girmeniz yeterli olacaktır ve yeni şifreniz mail adresinize gönderilecektir.  

Yorum yapın