Vine Hesabı Nasıl Silinir?

Vine uygulaması, yıllar önce ortaya çıkan ve 6 saniyelik süre içerisinde video çekmeye yarayan bir uygulamadır. Bu sayede günümüze birçok Vine ünlüsü ulaşmış ve popülaritelerini arttırmıştır. Eğlenceli videolar yaratmak ve bunları kayıt altına alarak hesaplarda paylaşmak adına Vine üyelik açma işlemleri sık sık yapılmıştır. Uygulamadan gerekli beklentiyi alamamış olan veya hedeflediği noktaya ulaşamamış birçok kişi Vine üyelik kapatma işlemi yapmayı istemektedir. Vine üyeliklerini sona erdirmek son derece kolaydır.

Hızlı bir biçimde üyelik işlemi yapıldığı gibi kapatma işlemi de anında tamamlanabilmektedir. Bu nedenle süreç uğraştırıcı ve yorucu değildir. Uygulama olarak indirilen Vine, telefonlarda az yer kaplamaktadır. Üyelik sonlandırma sürecine de bu uygulamayı silerek başlayabilirsiniz.

Vine Hesap Kapatma

Vine üyelik silme işlemi için telefonlarda yer alan uygulamayı kalıcı olarak kaldırmak gerekmektedir. www.vine.co alan uzantısı üzerinden giriş yaparak Contact bölümüne erişim sağlamak da zorunludur. Contact Us bölümünde yer alan Support & Feedback kategorisine ulaşmanızın ardından Vine yetkililerine mail göndermek mümkündür. Vine hesap silme işlemi için bu maili göndermiş olmak zorunludur.

Mailin gönderilmesinin ardından ise https://support.twitter.com/forms/vine kısmında gerekli bilgiler form alanına göz atabilirsiniz. Bu işlemlerin yapılmasının ardından Vine hesabını silmek için son bir adım kalır. Form kısmında bilgilerin doldurulup onaylanması Vine ile olan tüm bağları keser. Kalıcı olarak silinen bilgiler ile birlikte Vine uygulaması ile herhangi bir ilişik kalmaz.

Android cihazlarınızda vine hesaplarınızı kapatmak içinse öncelikle uygulamaya giriş yapınız. Uygulama giriş yaptıktan sonra “Settings” yani ayarlar seçeneğine tıklayınız.

Açılan sayfada “Your Content” sekmesine tıklayınız

Açılan sayfada ise en altta bulunan “Deactive Account” seçeneğine tıklayınız.

Sonrasında belirtilen önergeleri takip ederek hesap kapatma işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın