Vodafone Arayana Dinlet İptal İşlemi

Vodafone aboneleri operatörlerinin sağlamış olduğu ekstra özellikler sayesinde keyifli zaman geçirebilmektedir. İstedikleri servisleri rahatlıkla kullanan bireyler tercihlerine göre servislerini iptal de edebilmektedir. Eğlence servisleri için taahhüt talep etmeyen Vodafone, böylece abonelerinin servislerden istediklerini istedikleri süre boyunca kullanabilmelerini sağlamaktadır.

Aryana Dinlet Servisi klasik arama sesinden sıkılan ve kendini arayanlara farklı şarkılar dinletmek isteyen bireyler için oldukça kullanışlı bir pakettir. Vodafone Arayana Dinlet Paketi içerisinde yerli ve yabancı pek çok şarkı bulunmaktadır. İsteyen aboneler yeni şarkıları tercih ederken hafızalara kazınmış olan klasik parçaların tercih edilmesi de mümkündür.

Vodafone Arayana Dinlet İptali İçin Ne Yapılmalı?

Vodafone Arayana Dinlet Servisi ilk aboneliklerde ücretsiz bir parça seçim hakkı vermektedir. Kullanıcılar devamlı olarak bir şarkıyı tercih edebilecekleri gibi seçmiş oldukları parçayı değiştirmek hakkına da sahiplerdir. Bunun yanı sıra servis kullanımlarına son vermek de mümkündür. İptal işlemleri tek bir yönteme bağlı kalınarak yapılmamaktadır. Bu sayede Vodafone aboneleri kendilerine hangi yöntem kolay geliyorsa iptallerini o şekilde halledebilmektedir.

Kullanıcılar Vodafone Arayana Dinlet iptali için en klasik yöntem olan mesaj sistemini tercih edebilmektedir. Bu işlemlerde IPTAL yazılarak 7060’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca Vodafone, Sesli Yanıt Sistemi de kullanmaktadır. Bireylerin 7060’ı arayarak Sesli Yanıt Sistem talimatları neticesinde veyahut Cep Merkezleri ile de aboneliklerini sonlandırmak şansları vardır.

“Vodafone Arayana Dinlet İptal İşlemi” üzerine bir yorum

Yorum yapın