Vodafone Avantajlı Aşım Paketi İptal Etme

Bu yıl itibarıyla Vodafone’nin yeni tarife programı kapsamında internet hattı azalan müşterilere avantajlı aşım paketi gönderiliyor. Bu yönde herhangi bir talebiniz olmadığı halde de Vodafone, müşterilerin kesintisiz internet erişimini sağlamak amacıyla Avantajlı İnternet Aşım Paketi servisini aktif olarak müşterilerin kullanımına sunmaktadır.

Türkiye’nin en önemli telekomünikasyon işletmelerinden Vodafone, Covid-19 pandemisi sırasında artan internet ihtiyaçlarına uygun olarak Avantajlı Aşım Paketi uygulamasını hazırladı. Paket kapsamında internetinizin azalması durumunda otomatik olarak 500 MB’ya kadar yeni bir paket direkt olarak hattınıza yüklenmektedir. Elbette servis ücretsiz değil 14.90 TL’ye kadar faturanıza yansıtılmaktadır.

Vodafone Avantajlı Aşım Paketi İptal Etme

Servisi iptal etmek için yapmanız gerekenler çok kolay. İlk olarak Vodafone uygulamasına giriş yaptıktan sonra Paketlerim kısmından servisi direkt olarak iptal edebilirsiniz. Söz konusu paketi iptal ettiğiniz sırada 500 MB’lık interneti kullanmamış olmanız gerekiyor. Eğer kullandıysanız, söz konusu kullanımlarınızın kalan kısmının ücreti de iade edilmektedir.
Vodafone Avantajlı Aşım Paketi İptal Etmenin bir diğer yolu ise; IPTAL INTERNET ASIM yazıp 7000’e SMS olarak göndermektir.

“Vodafone Avantajlı Aşım Paketi İptal Etme” üzerine bir yorum

Yorum yapın